Alişan nişanı atınca hazırlayacağı programdan oldu.

Alişan nişanı atınca hazırlayacağı programdan oldu.

Sunucu Esra Erol’un kız kardeşi ile evlilik hazırlığı içinde olan Alişan, düğüne az bir süre kala nişanı atınca Esra Erol’un eşi Ali Özbir ile Alişan’ın yapacağı program da iptal edildi. Daha önce çevrelerine Ali Özbir ile ATV’de program yapacağını duyurmuş, hatta stüdyo bile bakmışlardı.

Programın yapımcısı da Esra Erol’un eşi Ali Özbir olacaktı. Fakat Alişan birdenbire Eda Erol’dan ayrılıp nişanı atınca bu ayrılık işine de yansıdı. Alişan sezona işsiz başladı.

 

ALİ ÖZBİR ALİŞAN’I İSTEMEDİ
Yaşanan problemler sonrası Ali Özbir’in Alişan’la çalışmaktan vazgeçtiği ve ATV’deki programın da iptal edildiği öğrenildi. Tam TV sezonu başlarken, yaşanan bu durum Alişan’ın sezona “ekransız” başlamasına neden oldu.

Öte yandan Eda Erol 150 bin TL’lik tektaşı geri yolladı. Alişan yüzüğü istediği iddiasına dün şu yanıtı vermişti:”Bıraksınlar da üzüntümüzü yaşayalım. Ayıptır ya! Takıyı geri istemek de ne demek? Benim aile kültürümde böyle şey yok.”

 

CANLI YAYINA BAĞLANDI, ATEŞ PÜSKÜRDÜ
Bugün de Beyaz TV’de konunun tartışıldığı anlarda canlı yayına bağlanan Alişan, sert tepki göstererek iddiaları yalanladı:

 

“EDA’NIN NAMUSUNA LAF EDECEK OLAN KARŞISINDA BENİ BULUR”
“Ben Instagram’dan dün açıklama yaptım. Biz kendi aramızdaki sorunları çözemediğimiz için ayrıldık. Lütfen ailemizi üzecek haberler yapmayın dedim. Biz birlikteyken de haberler yapıldı, ipe sapa gelmez iddialar ortaya atıldı. Biz sorunları çözemedik ve ayrıldık. Daha ayrıldığımızı söylemeden bir tane deli çıktı saçma sapan iddialar ortaya attı, üzerine vazife olmayan şeyler söyledi. Bu adam haber yapıldı. Ben Eda’dan ayrılmış da olsam Eda’nın ailesine, namusuna şerefine laf edecek olan karşısında beni bulur. Ben Eda’nın bundan önce de sonra da ne olursa olsun namusuna şerefine her zaman kefilim. Böyle haberlerin yapılması ben kime ne yaptım da acaba ben birlikteyken de haberler yapıldı, ayrıldıktan sonra da yapılıyor. Neden ya? (Posta)

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: