AYM'nin kuruluş yıldönümünde objektiflere yansıyan 'samimi' pozlar çok konuşuldu. - Gazeteler, Haber Manşet, Gündem
Son Dakika Haberler

AYM’nin kuruluş yıldönümünde objektiflere yansıyan ‘samimi’ pozlar çok konuşuldu.

AYM’nin kuruluş yıldönümünde objektiflere yansıyan ‘samimi’ pozlar çok konuşuldu.
Yorum Yap

Referandum sonrası ilk kez AYM’nin kuruluş yıl dönümünde bir araya gelen CHP-AKP liderlerinden objektiflere yansıyan ‘samimi’ pozlar çok konuşuldu.

Referandum sonrası devletin zirvesindeki isimler ilk kez Anayasa Mahkemesi’nin kuruluş yıldönümünde bir araya geldi. Referandum sürecinde meydanlardan birbirlerine ağır eleştirilerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Kılıçdaroğlu, AYM’nin kuruluş yıl dönümünde el sıkıştı.

 

Anayasa Mahkemesi’nin 55’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla AYM Yüce Divan Salonu’nda tören düzenlendi. Törene, AYM Başkanı Arslan ev sahipliği yaptı.

 

 

AYM’nin kuruluş yıldönümü töreninde objektiflere dikkat çekici pozlar takıldı. Referandum süreci boyunca gergin anlar yaşayan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Kılıçdaroğlu el sıkışırken, en son 23 nisan oturumunda aralarındaki gerginlik hat safhaya ulaşan Başbakan Yıldırım ve CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun tören boyunca sohbet edip gülüşmeleri dikkat çekti.

 

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun tören öncesi tokalaştığı da görüldü. İki liderin samimi tavrı dikkatlerden kaçmadı.

 

En son 23 Nisan Özel Oturumunda Kılıçdaroğlu’nun konuşmasıyla gergin anlar yaşanmıştı.

Başbakan Binali Yıldırım ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu törende sohbet edip gülüştü. O anların objektiflere yansımasına sosyal medyadan yoğun tepki geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: