Bahçeli “HAYIR”cıları tehdit etti: “Kaçacak delik arayacaklar”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP’lilere “Millete sırt dönen, adında halk olup halkla bağı olmayanlar şok olacaklar, referandum sonrası kaçacak delik arayacaklar” tehdidinde bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘Hayır’ diyeceğini açıklayan MHP’li muhaliflere, “PKK ‘hayır’ diyormuş varsın desin. Bunu da kendini Türk milliyetçisi sanan, toplanıp toplanıp dağılan, tutunacak demir parmaklık arayan zavallılar düşünsün” diyerek seslendi. CHP‘lilere ise “Millete sırt dönen, adında halk olup halkla bağı olmayanlar şok olacaklar, referandum sonrası kaçacak delik arayacaklar” tehdidinde bulundu.

 

TBMM’deki tatil sona erdi

TBMM’deki tatilin sona ermesiyle partilerin grup toplantıları da bugün yapıldı. İlk grup toplantısını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli düzenledi. Devlet Bahçeli, “Anayasa değişikliği kapsamındaki ‘evet’ kararımızda, yakın tehditler belirleyici olmuştur. MHP, meselelere zamanlar üstü bir düşünce ile yaklaşmaktadır” diyerek değişikliğe neden destek verdiklerini açıkladı.

 

“Bunlar çılgına dönüp kudursalar da devlet için evet”

“Anayasa değişikliğine ‘evet’ diyoruz ya, sancıları ondandır. Erdoğan’ı seçeceğimizi herkes bilmeli” diyen Devlet Bahçeli, “Bunlar çılgına dönüp kudursalar da devlet için evet” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

“TEKLİF SON DERECE FAYDALI”

– Beklenen onayın Resmi Gazete’de yayınlanmasıyla birlikte referandum günü belli olacaktır. Türk milleti, sandıkta kararını verecektir. Demokrasi karşıtı cephe ne yaparsa yapsın, millet anayasa değişikliğine damgasını vuracaktır. Son derece faydalı teklif ülkenin önünü açacaktır.

 

 

“CHP, HDP, FETÖ, PKK, ÖDP, EMEP, TKP… SİZE NE?”

– Bugün malum şer ve kriz ittifakı emel birliği etmiş, anayasa değişikliği konusundaki tutumumuzu eleştiriyor. CHP, HDP, FETÖ, PKK, DHKP-C, ÖDP, EMEP, TKP eli kanlı aydınlıkçılar, sözcüler, kendilerine milliyetçi diyenler… Size ne? Size mi soracaktık. Anayasa değişikliğine niye ihtiyaç duymuşuz. Ne yani izni sizden mi alacaktık? Başkanlık sistemine neden ‘evet’ demişiz. AKP’nin ve Cumhurbaşkanı’nın nasıl oluyorda peşine takılmışız…

 

CHP ZİHNİYETİ MİLLETTEN ŞAMARI YİYECEK

 

CHP zihniyeti milletten şamarı yiyecek yakın kısmı HDP ile birlikte rüzgar ekerken fırtınayla karşılaşıp sandığın dibine tortu gibi çökecektir.

 

MERAL AKŞENER’E GÖNDERME

PKK ‘hayır’ diyormuş varsın desin. Bunu da kendini Türk milliyetçisi sanan, toplanıp toplanıp dağılan, tutunacak demir parmaklık arayan zavallılar düşünsün.MHP’nin milli ve demokratik mücadelesinden korkanlar, öcü gibi görenler bundan sonra rahat yüzü göremeyecekler.

 

CHP’YE TEHDİT: KAÇACAK DELİK ARAYACAKLAR

Millete sırt dönen, adında halk olup halkla bağı olmayanlar şok olacaklar, referandum sonrası kaçacak delik arayacaklar.

%d blogcu bunu beğendi: