Bildiğimiz ‘Küçük’ hakaret ve tehditleri: “Gebereceksiniz” “Köpek gibi…”

TGRT’de yayınlanan Medya Kritik programında konuşan yandaş yazar Cem Küçük, ‘yine’ tehdit ve hakaretlerle gündeme bomba gibi düştü. Tutuklu Cumhuriyet gazetesi yazarlarına ‘alçak’ diyerek hakaret eden ve gazetecileri hedef alan Küçük, “Gebereceksiniz ama hukuk yoluyla, başka yollarla” dedi.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre, Küçük, özetle şunları söyledi:

“Bu gazete Kemalist bir gazete değil, Gülenist bir gazete. Bu gazeteyi şu an Fetullahçılar yönetiyor. 1 Numarada Can Dündar, Akın Atalay, Kadri Gürsel alçağı var. Bu üçü, bu üçünü var ya bunlara müebbet verip işi bitireceksin. Kadri Gürsel’e ceza mesela, Gürsel’e az ceza istemişler. 20 yıl diye geçiyor. Bunların çoğunun 43 yılla yargılanması doğru. O 9 kişi için zaten itirazlarımızı daha önce de söylemiştik ama bana kimse Can Dündar’ı, Akın Atalay hainini, Kadri Gürsel hainini savunmasın. Bizim tarafta da Kadri Gürsel’e acıyan var. Bir insanın 70, 80 defa Bylock’çu biriyle konuşması normal mi? Siz bu devlete ihanet ettiniz. PKK’yı savundunuz. FETÖ’nün gazetesi oldunuz.”

 

‘KÖPEK GİBİ ALMAN PASAPORTUYLA GEZİYOR’

“Bu paçavra gazete teröristleri savundu. Gebereceksiniz ama hukuk yoluyla, başka yollarla. Bunun şimdi hesabı soruluyor. Can Dündar nerede şimdi? Almanya’ya gidiyor. Köpek gibi Alman pasaportuyla geziyor. Akın Atalay, Kaynak Holding’ten milyon dolar almışsın. FETÖ’cülerle yatıp, kalktın Kadri Gürsel, 113 tane görüşmelerin var. ‘Türk Devleti DEAŞ’a yardım etti’ diyorsun. Ondan sonra bu devlet sana hesap sormayacak ha. Biteceksiniz. Bittiniz zaten. Cezaevinde biteceksiniz…”

%d blogcu bunu beğendi: