Bir zamanların meşhur arabeskçisi Bergen’i önce kör edip sonra öldüren Halis Serbest, 4 çocuğa istismardan tutuklandı

Bir zamanların meşhur arabeskçisi Bergen’i önce kör edip sonra öldüren Halis Serbest, 4 çocuğa istismardan tutuklandı

Bir zamanların meşhur arabeskçisi ‘Acıların Kadını’ Bergen’in eski kocası 4 çocuğa istismardan tutuklandı. Serbest, Bergen’in yüzüne kezzap atarak onun tek gözünü kör etmiş ve bir süre sonra da kurşunlayarak öldürmüştü.

Adana’nın Pozantı ilçesinde arabesk şarkıcısı Bergen’i öldüren eski kocası Halis Serbest, dört çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla Kozan ilçesinde tutuklandı.

Çıkardığı albümündeki şarkısı, ‘Acıların kadını’ lakabıyla tanınan arabesk müzik şarkıcısı Bergen’in yüzüne 1982’de kezzap atan, boşandıktan sonra da 1989 yılında silahla vurup öldüren eski kocası Halis Serbest, bir süre cezaevinde yattıktan sonra serbest kaldı.

Adana’da yaşamına devam eden Halis Serbest, Kozan ilçesinde 2’si 16, 2’si 17 yaşında olan 4 çocuğa istismarda bulunduğu iddiasıyla yakalandı. Ailelerden 3’nün şikayetçi olduğu Halis Serbest, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Serbest, çocukların verdiği bilgiye göre, istismarda bulunduktan sonra onlara hediyeler vererek susmalarını sağladı. Bir çocuğa verdiği motorsiklet olayın açığa çıkmasına sebep oldu.

(DHA)

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: