Cem Küçük, Adnan Oktar’la ilişkisini böyle açıkladı: “Devlet için bilgi ve belge toplamanın önemini anlamazsınız”

Cem Küçük, Adnan Oktar’la ilişkisini böyle açıkladı: “Devlet için bilgi ve belge toplamanın önemini anlamazsınız”

Yandaş Cem Küçük, Adnan Oktar’la ilişkisi sebebiyle konuşulan bir isimdi. Cem Küçük’ün Oktar’a “Hocam” diye hitap ettiği, Oktar’ın da Cem Küçük’e sahip çıktığı videolar tartışma yaratmış ve Küçük’ün uzun süre Adnan Oktarcılarla beraber olduğunu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeninin de aralarında olduğu Hükümeti destekleyen isimler de açıklamıştı.

“Devlet için bilgi ve belge toplamanın önemini anlamazsınız”
Cem Küçük bugünkü köşesinde, Adnan Oktar’la ilişkisiyle ilgili savunma yaptı. Küçük, Oktarcılarla ilişkisinin “devlet görevi” olduğunu iddia ederek “devlet için bilgi ve belge toplamanın önemini anlamazsınız” dedi.

İşte Küçük’ün Adnan Oktar savunması:

“Ben 23 Mart 2018’de bu Adnan Oktar örgütünün başına gelecekleri her yerde söylemişim ve bu konuda her zaman olduğu gibi DEVLET lehine çalışmışım. Oktar örgütünü bitiren İstanbul Emniyet Müdürümüz Mustafa Çalışkan’ı tüm varlığımla desteklemişim. Sizin bu iftiralarınız o yüzden benim üzerimde durmaz. Bunlar komiktir. Siz DEVLET işinin inceliklerini bilmezsiniz. DEVLET için bilgi ve belge toplamanın önemini anlamazsınız.

Bu komünistlerin, gerçekleşmesini çok istediği 9 Mart 1971 Marksist darbesini önleyen adamlara neler yaptıklarını hatırlayın sevgili okurlarım. Şimdi bana da aynı şekilde saldırıyorlar. Değerli milliyetçi paşamız Atıf Erçıkan büyük risk alarak o komünist darbesini engelleyerek DEVLET için büyük iş yapmış bir vatanseverdi. Ömrü boyunca aşırı solcular Atıf Paşamıza düşman oldu. Aynı şekilde beraber çok sayıda kitap yaptığımız Mahir Kaynak da 9 Mart ihanetini önleyen vatansever bir insandı. İşte gerçek anlamda DEVLET hizmeti budur. Bu komünist artıkları ve ithal radikal fanatikler bu kutsal değerleri anlamazlar.”

2013’te Adnan Oktar’a ait A9 kanalında davet edildiği bir programda Cem Küçük’ün ‘Adnan Hoca’ dediği görülüyor:

İsmail Saymaz: “Küçük, bir soruşturmadan kurtulmak için yalan mı söylüyor?”

Gazeteci İsmail Saymaz, konuya ilişkin şu soruları sordu:

“Soruyu net soralım: Cem Küçük, Emniyet ya da MİT tarafından “bilgi ve belge amaçlı” olarak Adnan Hoca grubuna sızdırılmış mıdır? Küçük, hocası Mahir Kaynak gibi devletin haber alma ve istihbarat elemanı mıdır? Yoksa Küçük, bir soruşturmadan kurtulmak için yalan mı söylüyor?”

gazetelink

Gazetelinkleri ve Güncel Medya Haberleri

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: