Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Cem Yılmaz: Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli

Cem Yılmaz: Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli
Okunma : Yorum Yap

Hayat pahalılığı ünlüleri de isyan ettirdi!

Cem Yılmaz: Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli

Hayat pahalılığına isyan eden ünlüler kervanına Cem Yılmaz da katıldı. Cem Yılmaz, yüksek vergilere isyan ederken kendisine saldıran sosyal medya kullanıcılarına da tepki gösterdi.

Ünlü isimler de elektrik, doğal gaz faturasına, hayat pahalılığına isyan etme aşamasına geldi. Son olarak Cem Yılmaz yüksek vergilere tepki gösteren paylaşımlar yaptı.

Cem Yılmaz hayat pahalılığına ve yüksek vergilere isyan ederek “Simit çok pahalı yaa diyip sıramızı savalım mı? Memleket zengin, bizim haberimiz yok! Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli” dedi.

Cem Yılmaz’ın paylaşımları şöyle:

“Eskiden şey vardı; ‘ödediğiniz vergiler size yol, su, elektrik olarak geri dönüyor’!! Birçok giden memnun ki yerinden, çok seneler geçti dönen yok seferinden. Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli. İyi günler.”

“Otomobil Avrupa’da bu kadarken bizde niye bu kadar diyosun, ‘e var ki alıyon’ diyo …Lan her şey bu kadar pahalı olmasa sen de alıcan. Her şeyi simit üzerinden konuşmaktan zaten şüphelenmek lazım. ‘Bari simit pahalı olmasın’ diye ideal mi olur. Peh!”

‘İşine bak Ceeam!’ Bakıyorum zaten, kurumlar vergimi geçen hesapladık da o yüzden konuşuyorum… Yoksa biz de mi ‘Simit çok pahalı yaa” diyip sıramızı savalım mı? Memleket diyorum… zengin… zengin! Yalnızca bizim haberimiz yok! Misal hava 32 derece hissedilen 18 gibi düşün.”

Cem Yılmaz “Abi her şey düzgün, sen abartıyosun” diyenlere hitaben de şu paylaşımı yaptı:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)