CHP’li Selin Sayek Böke: “Umutlu ve heyecanlıyız, #gelecekiçin asıl şimdi başlıyoruz…”

CHP’li Selin Sayek Böke: “Umutlu ve heyecanlıyız, #gelecekiçin asıl şimdi başlıyoruz…”

CHP Parti Meclisi (PM) üyesi ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, CHP’nin 36. Olağan Kurultayı’nda en çok oyu alarak PM’ye giren ikinci isim oldu.

Selin Sayek Böke, İlhan Cihaner ile kurultay öncesi yayınladıkları manifestoyla dikkatleri bir kez daha üzerine çekmişti. Selin Sayek Böke, İlhan Cihaner, Orhan Sarıbal, Ali Şeker, Niyazi Nefi Kara gibi isimlerin yer aldığı ekip “GelecekİçinBiz” diyerek CHP içinde yeni ve etkin bir anlayışın aktif savunucuları olacaklarının sinyallerini verdiler.

Selin Sayek Böke, bugün sabaha karşı biten kurultayın hemen ardından, hiç vakit kaybetmeyeceklerinin sinyallerini verdi. “Umutlu ve heyecanlıyız, asıl şimdi başlıyoruz…” diyen Böke, herkesi ‘gelecekiçinbiz’e destek olmaya davet etti. Böke, sosyal medya hesabından şunları söyledi:

“Ben değil Biz kazandık:)Bize temsil yetkisi veren örgütümüze teşekkürler. Türkiye’nin aydınlık yarınlarını birlikte kurmak için herkesi sayfasından Biz’e katılmaya davet ediyoruz! Umutlu ve heyecanlıyız, asıl şimdi başlıyoruz…”

%d blogcu bunu beğendi: