CHP’li Yüceer, Saray’da esnafla bir araya geldi

CHP’li Yüceer, Saray’da esnafla bir araya geldi

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Saray’da esnafla, yurttaşlarla bir araya geldi. Yeni seçilen oda başkanlarını, dernekler ve yerel basını ziyaret eden Yüceer, Saray İlçe Örgütünü ziyaret etti. Yüceer, CHP’nin sandıkların güvenliği için demokrasiye inanan herkesi içine alan büyük bir organizasyon kuracağını söyledi.

ANKARA- CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Saray’da bir dizi ziyarette bulundu. CHP’li Yüceer’e Saray İlçe Başkanı Erol Gürler ve ilçe yönetimi il birlikte, İlçe Yöneticisi Ayben Gülümser’in açmış olduğu yeni işyerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Atatürkçü Düşünce Derneği Saray Şube Başkanı Nedim Çolakoğlu ile bir araya gelen Yüceer, ilçede yayın yapan Saray Gazetesi ve Saray Gözlem Gazetesi’ni ziyaret etti. Yerel sorunların ve siyasi meselelerin ele alındığı görüşmeden sonra, Yüceer, Saray TESKİ binasında çalışanlara kolaylıklar diledi.

ODA BAŞKANLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Saray Engelliler Derneğini ziyaret ederek, engellilerin sorunlarını dinleyen Yüceer, Saray Belediyesi Kent Konseyi’nde Saraylı kadınların el emeği göz nuru eserlerini inceledi. Kısa süre önce genel kurullarını yapan Saray Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Bülent Gönültaş’a ve Saray Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Özen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Yüceer, Saray Süt Üreticileri Birliği Başkanı Fikret Özer’i de ziyaret etti. Süt üreticilerinin sorunlarını dinleyen Yüceer, Saray esnafıyla ve Saraylılarla bir araya geldi.

HER SANDIĞIN BAŞINDA OLACAĞIZ

Ziyaretlerin ardından Saray İlçe Örgütü’nü ziyaret eden Yüceer, CHP’nin sandıkların güvenliği için demokrasiye inanan herkesi içine alan büyük bir organizasyon kuracağını söyledi. 2019 seçimlerinin ülkenin geleceği için kritik olduğunu kaydeden Yüceer, “2019’da bir seçimden daha fazlası olacak. Ülkenin geleceğini belirleyeceğimiz bir seçim olacak. Ülkemizi adım adım dikta rejimine götüren bu seçimde başarılı olmak zorundayız. Biz CHP olarak seçimin güvenliği için bütün önlemleri alacağız. Başında olmayacağımız sandık olmayacak. Yapacağımız çalışma sivil toplum kuruluşlarını da içine alacak. Kendini sorumlu hisseden, ülkenin karanlık süreçten çıkması için katkı vermek isteyen, adaletin yokluğuna inanan kim varsa aynı çatı altında buluşturacağız” dedi.

NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Yüceer, Saray’da son olarak Saray Belediye Başkan Yardımcısı Önder Çelik’in kızının düğününde nikah şahitliği yaptı.

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?