Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Cüneyt Özdemir’in “Erdoğan her ankette birinci çıkıyor” iddiasına 10 anket sonucuyla yanıt verildi

Cüneyt Özdemir’in “Erdoğan her ankette birinci çıkıyor” iddiasına 10 anket sonucuyla yanıt verildi
Okunma : Yorum Yap

“Beştepe dışında nereden bakarsanız bakın dediğiniz gibi bir sonuç yok”

Gazeteci Cüneyt Özdemir’in, “Erdoğan istisnasız bütün araştırmalarda Kılıçdaroğlu’nun önünde çıkıyor” ifadelerine yanıt veren ORC Araştırma Genel Müdürü Pösteki, 10 şirketin anket sonuçlarını paylaştı. Pösteki, “Beştepe dışında nereden bakarsanız bakın dediğiniz gibi bir sonuç yok” dedi.

Cüneyt Özdemir, kendi YouTube kanalında “Bir sürü insan ‘o gün geldiğinde’ diyerek zil takmış oynuyor. Bakıyorsun şu an bütün araştırmalarda AK Parti birinci çıkıyor. Erdoğan istisnasız bütün araştırmalarda Kılıçdaroğlu’nun önünde çıkıyor. Böyle bir gerçek de var. Bazen gerçeği görmemek insanların işine geliyor gibi. Özellikle Millet İttifakı’nda. Her iki taraf için de zor bir seçim bu. Millet İttifakı’nın oyu toplamda Erdoğan’ı yakalıyor ama toplamda yakalıyor. AK Parti hâlâ Türkiye’nin birinci partisi. Senin hiç gördüğün anket var mı şu anda AK Parti’nin CHP’nin gerisine düştüğü?” ifadelerini kullandı.

ORC Araştırma Genel Müdürü Mehmet Pösteki, Cüneyt Özdemir’e 10 anketin sonucuyla yanıt geldi.

Sosyal medya hesabından 10 ayrı araştırma şirketinin son anket sonuçlarını paylaşan Pösteki “Sayın Özdemir bakış açınızı değiştirmelisiniz zira Beştepe dışında nereden bakarsanız bakın dediğiniz gibi bir sonuç yok” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)