Bikini kavgasında son raund! Deniz Akkaya'dan Hürriyet yazarına: Aldığın rüşvetlerle Cihangir'de yan yana evler dizdin - Gazeteler, Haber Manşet, Son dakika Gelişmeleri
Son Dakika Haberler

Bikini kavgasında son raund! Deniz Akkaya’dan Hürriyet yazarına: Aldığın rüşvetlerle Cihangir’de yan yana evler dizdin

Bikini kavgasında son raund! Deniz Akkaya’dan Hürriyet yazarına: Aldığın rüşvetlerle Cihangir’de yan yana evler dizdin
Okunma : Yorum Yap

Manken Deniz Akkaya, bikinili pozlar nedeniyle kendisini eleştiren Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’na çok sert yanıt verdi…

Manken Deniz Akkaya, Cengiz Semercioğlu’nun Hürriyet’te dün yayımlanan “Bu kadarı yeter Deniz” başlıklı yazısına “Cehennemin dibine kadar yolun var Cengiz!” diye karşılık verdikten sonra konu kapanmadı. Deniz Akkaya, kızıyla birlikte bikinili poz vermesini eleştiren Semercioğlu’na çok sert karşılık verdi.

Hürriyet yazarı Semercioğlu, “Deniz Akkaya, 9 yaşındaki kızı Ayşe’yle bir süredir mayo ve bikinili pozlarını koyuyor sosyal medya hesabına… Anne kız bir bikini markası için modellik yapıyorlar. O yaşta bir çocuğun işi bikini modelliği olamaz. Belki Ayşe, 30’unda bir bilim insanı olduğunda bu fotoğrafları çektirdiğin için seni asla affetmeyecek” ifadelerini kullanmıştı.

Manken Akkaya, Semercioğlu’nun eleştirilerine sosyal medya hesabından cevap verdi. Akkaya, Semercioğlu’na “Çok yanlış taşa çarptın. Hele evladımı bahane ederek. Yaptığın rezillikleri, el altından aldığın rüşvetler ile Cihangir’de yan yana dizdiğin evler ile sen de çocuklarına muhteşem bir baba profilisin. Sen bu ülkede ahlaktan bahsedecek en son kişisin. Para alışverişlerinde bikini giymemen seni ahlaklı yapmaz” diye yanıt verdi.

Deniz Akkaya’ya kişisel Instagram hesabından kendisine gelen destek mesajlarını da paylaştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: