Son Dakika Haberler

Mitili erken topladı: Dün Mehter Marşı ile İstanbul’a mitil atan Bahçeli, bugün sessiz sedasız döndü

Mitili erken topladı: Dün Mehter Marşı ile İstanbul’a mitil atan Bahçeli, bugün sessiz sedasız döndü
Okunma : Yorum Yap

Dün İstanbul’a Mehterli şov ile giren MHP lideri Devlet Bahçeli, bugün sessiz sedasız İstanbul’dan ayrıldı. Bahçeli’nin Ankara’ya neden bu kadar çabuk döndüğü merak ediliyor

İstanbul’da 23 Haziran’da gerçekleşecek seçim için “İstanbul’a mitili atacağım” diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’ya geri döndü.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, partisinin genel başkanı Devlet Bahçeli’nin Ankara’ya geri döndüğünü duyurdu. Erdem, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

“Türk Dünyasının Bilge Lideri Türkmenbeyimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendiyi Karagümrük’ten Ankara’ya yolculadık… Rabbim yolunu açık etsin Liderim…”

Bahçeli, bugün İstanbul’da faaliyet gösteren Hemşehri Dernekleri’nin toplantısında “Mitilim artık İstanbul’dadır” demişti.

Bahçeli, 14-15-16 Haziran’da İstanbul’da bir dizi ziyaret gerçekleştirmiş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde partisinin de desteklediği AKP’nin adayı Binali Yıldırım’a oy istemişti. Bahçeli, CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’naysa sert ifadelerle yüklenmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)