Son Dakika Haberler

Ekrem İmamoğlu’nun Okan Müderrisoğlu’nun provokatif sorularına verdiği yanıtlara sosyal medyanın yorumu: “Dedi ve gol oldu!”

Ekrem İmamoğlu’nun Okan Müderrisoğlu’nun provokatif sorularına verdiği yanıtlara sosyal medyanın yorumu: “Dedi ve gol oldu!”
Yorum Yap

Müderrisoğlu, “Koç Holding’in destek anlamında sizle bir ilişkisi var mı?” diye sordu; İmamoğlu’ndan o net yanıt geldi:

“Sizin içinde bulunduğunuz grubun, iktidarla olan ilişkisinin milyonda biri kadar bir temasım yok.”

Ekrem İmamoğlu, NTV – STAR TV canlı yayınında seçim sürecini değerlendirdi.

NTV ve Star TV’nin ortak yayınına katılan Ekrem İmamoğlu gazetecilerin sorularını yanıtlarken ‘provokatif’ soruları da amacına ulaşmayacak şekilde cevapladı.

Ordu’daki VIP girişinde yaşanan kriz sonrası gündeme gelen olaylara yönelik soru soran Okan Müderrisoğlu’nun sorduğu bir soru sonrasında Ekrem İmamoğlu’nun verdiği yanıt ve yaşanan diyaloglar sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Müderrisoğlu’nun Koç Grubu’ndan kiralanan uçakla ilgili sorusuna ise İmamoğlu’nun verdiği, “Sizin görev yaptığınız grubun iktidar partisiyle olan ilişkisinin milyonda biri kadar değil” yanıtı gündeme oturdu.

“POLEMİK YAPIYORSUNUZ”

Müderrisoğlu reklam arasında kendisine Koç Grubu yanıtından sonra sosyal medyadan çok yüklenildiğini ifade etti ve İmamoğlu ile bir kez daha tartışma yaşadı. Müderrisoğlu’nun terör örgütü PKK ile ilgili sorduğu soruya İmamoğlu sert yanıt verdi.

İmamoğlu, Müderrisoğlu’na “Yine manidar bir yorum yaptınız. Söyledikleri yok hükmündedir. Okan bey polemik yapıyorsunuz. Yok hükmündedir dedim ülkede şehitler oluyor dediniz. Terör örgütünün yorumları benim için yok hükmündedir dedim” yanıtını verdi.

Sosyal medya, Müderrisoğlu’nun sorularına tepki gösterirken İmamoğlu’nun yanıtlarına “Dedi ve gol oldu!” yorumları yapıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: