Elçin Sangu ve Barış Arduç albüm beklentilerine cevap verdi.

Elçin Sangu ve Barış Arduç albüm beklentilerine cevap verdi

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un seslendirdiği söz ve müziği Bülent Ortaçgil’e ait olan “Bu Su Hiç Durmaz”ın video klibinin büyük ilgi görmesinin ardından akıllardaki soruyu Best FM’den Yasemin Şefik sordu.

Ekranların sevilen iki isimi Elçin Sangu ve Barış Arduç, başrollerini paylaştığı Mutluluk Zamanı filmiyle, Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk oldular.

Film için Bülent Ortaçgil’in “Bu Su Hiç Durmaz” şarkısını seslendiren ikili Youtube’da 8,6 milyon izlenmeyi yakaladı. İkilinin düeti müzik yapımcılarının dikkatlerini çekerken hayranlarını da albüm beklentisine soktu. Albüm beklentilerine Sangu cevap verdi.

ELÇİN SANGU: “HER YERDE ŞARKI SÖYLÜYORUM AMA ALBÜM YAPMAM!”

Film için Bülent Ortaçgil’in “Bu Su Hiç Durmaz” şarkısını seslendiren Elçin Sangu ve Barış Arduç’un düeti hayranları tarafından çok beğenildi.

Yasemin Şefik’in “Yapımcılardan teklif gelmiştir. Albüm yapacak mısın?” sorusu üzerine Elçin Sangu “7/24 şarkı söylüyorum. İnsanlar illallah dedi artık. Evde kahve yaparken tut, yolda yürürkene kadar…Albüm için zamanında teklif geldi. Ama bana makul ve mantıklı gelmedi. Benim hiç bilmediğim bir yer. Ben bir şeyi iyi yapayım o da oyunculuk olsun.” dedi

BARIŞ ARDUÇ “İNSANLAR TALEPTE BULUNDU BİZDE YAPMAK İSTEDİK” 

Dünyaca ünlü iki oyuncu Julia Roberts ve Richard Gere’in film birliktelikleri izleyiciyi büyülüyor. Elçin ve Barış bu yolda ilerler mi?” sourusu üzerine Barış Arduç; “İnsanlar bir talepte bulununca, biz de aynı istekte olunca beraber bir şeyler yapmak istedik. Ama ne Elçin ne de benim uzun yıllar ‘hadi bi daha bi daha yapalım’ diye planlarımız şu anda yok. Film beğenilir devamı gelir o başka bir şey.” dedi.

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?