Erdoğan’a Başbakanlık yolunu açmıştı; şimdi de hasta yatağında Erdoğan’ı Afrin için tebrik etti.

Erdoğan’a Başbakanlık yolunu açmıştı; şimdi de hasta yatağında Erdoğan’ı Afrin için tebrik etti.

CHP’nin eski genel başkanı Deniz Baykal, Almanya’da üç ay süren tedavisinin ardından Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi.

Baykal’ın doktor olan oğlu Prof. Ataç Baykal, babasının sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘Almanya’dan adeta enkaz getirdik’ dedi. Prof. Ataç Baykal, babasının tedavi sürecinde yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Almanya’da fizik tedavi yapılması gerekiyordu ancak yapmadılar. Almanya’ya gittikten sonra zatürre geçirdi. Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi’nde çok daha iyi şartlarda bakıldı. Hatta yoğun bakım altında bile daha iyi fizik tedavi uygulanmıştı. Almanya’dan adeta enkaz getirdik ve burada GATA’da toparlıyorlar. Almanya’ya gitmek bir hataymış” dedi.

‘AFRİN TEBRİĞİ’
Hürriyet’ten Rifat Başaran’ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman ile birlikte, dün Deniz Baykal’ı ziyaret ederek yanında yaklaşık 35 dakika kaldı.

Deniz Baykal, Erdoğan’ı Afrin operasyonu nedeniyle tebrik etti. Erdoğan ve Baykal ayrıca yerli silah üretimi üzerine de sohbet ettiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İHA ve SİHA’ların çalışmalarını anlattı. Baykal, “İHA ve SİHA’lar gururumuz. Bunlar sayesinde daha az şehit veriyoruz” dedi.

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: