Son Dakika Haberler

Erdoğan’ın son kozu: “Ağlayacak!”… Senaristlerle toplantı yapıldı, sonuç ‘gözyaşı’

Erdoğan’ın son kozu: “Ağlayacak!”… Senaristlerle toplantı yapıldı, sonuç ‘gözyaşı’
Yorum Yap

Erdoğan’ın son koz olarak gözyaşını kullanacağı ortaya çıktı. Referandum öncesi ağlayacak: “Tercihiniz ne olursa olsun sizlerin yarınları için çalışacağım. Her sonuca hazırım”

Haberin güvenilir bir kaynaktan elde edildiğini iddia eden turkishnews.com yazarı Temel Sağıroğlu Erdoğan’ın son koz olarak gözyaşını kullanacağı bilgisini verdi.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tüm imkânları seferber edilerek yapılan kampanyalar, propogandalar ve akıl almaz baskılar iktidarın olumlu yöndeki beklentilerini karşılamıyor. Kampanyalar HAYIR tercihini kullanacak kişilerin sayısında azalmaya değil aksi yönde tepki getiriyor. Oluşan tepki ‘Hayır’ oylarına yarıyor.

 

Son Çare Gözyaşı

Sağıroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kameralar önünde ağlatılacağını iddia etti. Sağıroğlu, yazısında, “AKP’li senarist ve yapımcılar TRT’nin davetiyle bir araya gelerek referandum öncesi bu konuyu tartışmışlar. Bu hafta veya önümüzdeki hafta içerisinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kameralar önünde vatan, millet aşkıyla(!) ağlayacak ve seçmene ‘Tercihiniz ne olursa olsun sizlerin yarınları için çalışacağım. Her sonuca hazırım’ mesajını verecekmiş.” diyor.

 

Sağıroğlu, ‘Erdoğan’ı ağlarken görürseniz üzülmeyin’ diyerek uyarıyor:

“Biliniz ki Sayın reis-i Cumhurumuz her zamanki gibi sadece ve sadece işini yapıyor.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)