“EVET” Rıdvan Dilmen Söz Sende

Eski futbolcu ve teknik direktör Rıdvan Dilmen, anayasa değişikliği referandumunda ‘Evet’ oyu vereceğini açıkladı. Dilmen’in başlattığı ‘Evet’ kampanyasına Arda Turan, Burak Yılmaz ve Murat Boz da destek verdi.

twitter

Rıdvan Dilmen​, Twitter’da ‘Güçlü Türkiye İçin Evet’ ​kampanyası​ başlattı. Dilmen, Twitter hesabından paylaştığı kısa videoda, “Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor. Adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım” dedi.

Dilmen’e yanıt veren Arda Turan, “Rıdvan hocam çağrını aldım, güçlü bir Türkiye için ben de varım. Burak Yılmaz sen de var mısın kardeşim?” ifadelerini kullandı.

Arda’nın çağrısına cevap veren Burak Yılmaz da, “Güçlü bir Türkiye için ben de varım” sözleriyle şarkıcı Murat Boz’a seslendi. Murat Boz da, aynı ifadeleri kullanarak başka bir arkadaşına çağrı yaptı.

 

​CHP’Lİ TUNCAY ÖZKAN’IN RIDVAN DİLMEN’E TEPKİSİ HASHTAG OLDU

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Rıdvan Dilmen’in başlattığı ‘Evet’ kampanyasına tepki gösterdi. Özkan, sosyal medyada kampanya videosunun yayılmasının ardından önce Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” sözünü paylaştı.

 

twitter

 

 

Ardından “Şeytana uyma ‘hayır’ de” mesajını paylaşan Özkan’ın Tweet’i kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

 

%d blogcu bunu beğendi: