Son Dakika Haberler

Ezhel: Rapi bırakıyorum

Ezhel: Rapi bırakıyorum
Yorum Yap

“Millet birbirini kesiyor ben karıncayı incitmedim daha”

Rap müzik şarkıcısı Ezhel, “rapi bırakıyorum, hukuk okuyacağım” dedi.

Ezhel adıyla tanınan rap şarkıcısı Sercan İpekçioğlu, hakkında açılan “uyuşturucu madde kullanılmasını özendirme ” suçlamasıyla açılan davaya Instagram hesabından tepki gösterdi. Ezhel, “Rapi bırakıyorum, hukuk okuyacağım” diyerek iddialara esprili hikayelerle yanıt verdi.

“Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek ve bulundurmak” suçlamasıyla 2 yıldan 5 yıla kadar hapsi istenen Ezhel, Ankara şivesiyle konuştuğu hikayelerinde “Millet birbirini kesiyor ben karıncayı incitmedim daha. O kadar olay oluyor o zaman neredesiniz ya. Adalete en çok ihtiyaç duyduğumuz zaman neredesiniz ya? Rap’i bırakıyorum, hukuk okuyacağım.” dedi.

Ezhel’in Instagram paylaşımındaki ifadeleri şöyle:

““Bu çocuk size ne yaptı? Şekerlik yaptı, şirinlik yaptı. Şarkılar, türküler söyledi bu çocuk. Bana bir de zehir taciri muamelesi… Millet birbirini kesiyor ben karıncayı incitmedim daha. O kadar olay oluyor o zaman neredesiniz ya. Adalete en çok ihtiyaç duyduğumuz zaman neredesiniz ya? Rap’i bırakıyorum, hukuk okuyacağım. Bu karanlık bu yozlaşmış düzeni hep beraber sanatla bir gün değiştireceğiz, o zamana kadar kolay gelsin. O değil de her gazetede ismimiz var ha, parasınız versen böyle reklam yaptıramazsın!””

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: