Genç sevgilisinin hamile kalmasıyla ilgili canlı yayında çirkin diyalog: “Hastaysan böyleysen, sağlam halini düşünemiyorum”

Genç sevgilisinin hamile kalmasıyla ilgili canlı yayında çirkin diyalog: “Hastaysan böyleysen, sağlam halini düşünemiyorum”

Mehmet Ali Erbil geçen ay Nişantaşı’nda otel çıkışı genç bir kadınla görüntülenmiş ve sarışın kadının şarkıcı Nevin olduğu ortaya çıkmıştı. 62 yaşındaki Mehmet Ali Erbil’in 27 yaşındaki sevgilisi şarkıcı Nevin’in 2 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Şarkıcı Nevin, Vatan Gazetesi’nden Gülşen Yüksel Salt’a yaptığı açıklamada “Hamile olduğumu 30 Ağustos’ta öğrendim. Şu an 6.5 haftalık hamileyim. Mehmet Ali çocuğu doğurmamı istemiyor. ‘Bebeği hemen aldır, ben hastayım bakamam. O çocuk kaç sene baba görecek. Doğurursan senin hakkında ne söylerler’ diyor. İnanın psikolojim çok kötü. Sürekli yemek yiyorum, çirkinleştim, kilo aldım. Çok duygusalım, sürekli ağlıyorum.

Bir de bunların üzerine Mehmet Ali ile ilgili çıkan haberler. Geçen gün bir kızla sevgili diye haberi çıktı. Yok Kıbrıs’a giderken iki kızla görüntülendi. İyi değilim. Mehmet Ali’yi çok sevdim, kandım, inandım. Karı koca gibi 3 aydır her gün beraberdik. Sevdiğim adamdan hamile kaldım. Tabii ki doğurmak isteyeceğim. Ama inanın hamile kalacağım aklımın ucundan geçmedi. Adam hasta bir de yaşlı ya doğal olarak ihtimal vermedim” dedi.

 

Mehmet Ali Erbil iddialara cevap verdi

Mehmet Ali Erbil ise ‘Duymayan Kalmasın’ programına telefonla bağlanarak Nevin’in iddialarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Mehmet Ali Erbil’in o açıklamaları:
“Benim için aile kavramı çok önemli bugüne kadar eşlerime olsun çocuklarıma olsun hep korumacı oldum, hep saygılı davrandım. Bu konularda konuşmak istemiyorum. Ama artık olaylar öyle bir raddeye geldi ki bir çocuk bir yavru iki insanın sevgisinden oluşur, böyle bir şey yok ortada. İki, üç kez görüştüğüm insandan ben nasıl çocuk sahibi olabilirim? Bugüne kadar böyle bir şey yaşamadım, böyle bir şey yaşamam da. Ama daha önceki çocuklarım seviden doğmuş parçalarım. İş başka raddeye geldi 2. el arabaya kadar istediler benden. 260 bin TL değerinde. Nevin hamileliği sonlandırdı.”

Canlı yayınlanan programda Mehmet Ali’nin ‘performansıyla’ ilgili geçen konuşma ise tepki çekti.

kaynak: Cumhuriyet

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: