Gülben Ergen’den Eşine ve Sevgilisine Aynı Kart Postal: Sadece İsimler Değişmiş

3 Adam da Aynı Anda, Aynı Kadın İçin Kapadokya’da…

Gülben Ergen’den Eşine ve Sevgilisine Aynı Kart Postal: Sadece İsimler Değişmiş

Gülben Ergen’in Erhan Çelik ile evliyken doğum günü sebebiyle verdiği kart postalın aynısını yasak aşk yaşadığı Tolga Duğles’e de gönderdiği ortaya çıktı.

İddialara göre Ergen, penguenli tebrik kartına kendi adını, üç oğlunun adını, eşi Erhan’ın ve Erhan Çelik’in oğlunun adını yazıp doğum günü kartı olarak Erhan Çelik’e vermişti. Ergen, yine iddialara göre, aynı kart postala bu defa da Tolga Duğles’e hitaben ‘Hikmet’im’ ve Duğles’in kızının adını yazarak yasak aşkına gönderdi.

Birçok medya kanalının görmezden geldiği skandal olayda sular durulmuyor. Gülben Ergen hakkında her geçen gün yeni bir skandal haber ortaya çıkarken en son Özlem Selanik’in de Ergen’den darbe yediği ve Ergen’in Selanik’in nişanlısıyla birlikte olarak çifti ayırdığı ortaya çıktı.

Söylemezsem Olmaz adlı programda yapılan bir açıklama ise ilişkilerin boyutunu gözler önüne serdi. Mustafa Erdoğan ile birlikteyken Erhan Çelik’e ‘Şahdamarım’ diye mesaj attığı ortaya çıkan ve boşandıktan sonra Erhan Çelik’le evlenen Gülben Ergen, Erhan Çelik’i de evli iş adamı Tolga Duğles ile aldatmıştı. Programın dile getirdiği yeni iddiaya göre, Mahsun Kırmızıgül’ün son filminde rol almak üzere Kapadokya’ya giden Ergen için bu 3 erkek aynı tarihte farklı otellerde Kapadokya’da kaldılar. Filmin çekimleri sırasında Erhan Çelik ile evli olan Ergen’in, hem eski eşi Mustafa Erdoğan, hem de yeni yasak aşkı Tolga Duğles de Kapadokya’ya Ergen’i görmeye gitti.

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: