Bu savaş kolay bitmez: ‘İhanetlerin odak noktası’ olarak anılan Gülben Ergen’e dair skandallar bitmiyor.

Bu savaş kolay bitmez: ‘İhanetlerin odak noktası’ olarak anılan Gülben Ergen’e dair skandallar bitmiyor.

Deştikçe altından ‘skandal’ çıkan ilişkiler zinciri… Neler oldu, kim ne söyledi?

Gazeteci Erhan Çelik ile olaylı bir şekilde boşanan şarkıcı Gülben Ergen’in yeni aşkı olduğu iddia edilen İzmirli müteahhit Tolga Duğles’la gündeme gelmesi olayları aniden farklı bir boyuta taşıdı.

Magazin habercilerinin bile çözmekte zorlanacağı kadar benzer fotoğrafların gündeme gelmesi ayrıca Ergen’i aklamaya yönelik sansür haberleri, olayların berraklaşmasını zorlaştırsa da iddiaların ardı arkası kesilmeyince taşlar da yerine oturmaya başladı.

fotoğraf: onedio

Gülben Ergen’in, eşi Erhan Çelik’i aldattığı, Çelik’in bu birlikteliği ortaya çıkardıktan sonra aniden boşanma kararı aldığı ortaya çıktı. İddialara göre Ergen, Tolga Duğles’ın numarasını telefonuna eski eşi ve çocuklarının babası olan Mustafa Erdoğan ismiyle kaydedip uzun uzun yazışıyordu. Eşi Erhan Çelik, bu sohbetlerden şüphelenerek telefon numarasını aldı. Aradığı bu numarada karşısına Mustafa Erdoğan değil, İzmirli iş adamı Tolga Duğles çıktı. Erhan Çelik, aldatıldığından emin olunca boşanma kararı verdi.

Erhan Çelik, ihanet iddialarıyla ilgili bir soruya kayıtsız kalmamış “Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı ve güzel bir tarafı var. Zaten zaman her şeyi herkese gösteriyor” diyerek fitili ateşlemişti.

fotoğraf: Onedio

Gülben Ergen’in evli olduğu tarihlerde Tolga Duğles ile magazin basınının dikkatini çekmemiş olan fotoğrafları ve görüntüleri ortaya çıktı. Ergen o dönemde Erhan Çelik ile evli olduğu için Tolga Duğles ile yan yana görüntüleri birbirini tanımayan iki insanın tesadüfen yan yana gelmesi gibi algılanmıştı. Görüntüler, aşk iddialarından sonra anlam kazandı.

Gülben Ergen ve Tolga Duğles ilişkisi netleştikçe ortaya ilginç ayrıntılar da çıktı. Ergen’in Erhan Çelik ile evliyken birlikte olduğu Tolga Bey de evliydi. Üstelik Tolga Bey’in Erhan Çelik’e olan benzerliği, Gülben Ergen’in ise Tolga Duğles’in eşi Yasemin Duğles’le benzerliği kafaları iyiden iyiye karıştırdı.

Yasemin Duğles-Tolga Duğles                                               Gülben Ergen-Erhan Çelik

Olaya Yeşim Salkım ve Seren Serengil de dahil oldu: “Başka kadınların canını yakamayacaksın!”

Yeşim Salkım, Seren Serengil’in sunduğu Duymasın Kalmasın adlı programına telefonla bağlanarak, eski kocası Hakan Uzan’la Gülben Ergen’in birlikte olduğunu ve bu yaşananların Gülben Ergen’in ilk vukuatı olmadığını söyledi. Salkım, “Bugüne kadar sustum artık susmak istemiyorum. Gülben yüzünden bu ülkeden gitmek zorunda kaldım. Zamanında onun yüzünden çok veto yedim. O zamanki eşimle Gülben’in ilişkisi için dedektif tuttum. Bunlar yüzünden kanserin eşiğinden döndüm. Maddi-manevi büyük zarara uğradım. Gülben, Seren Serengil’in evlenmek üzere olduğu kişiyle beraber oldu. Ama artık onun başka bir yuva yıkmasına izin vermeyeceğim. Bu adamlar akıllarını başlarına devşirsinler, girmesinler bu kadının koynuna.” dedi. Konuştukça öfkesi artan Salkım,  “Gülben, benim sevdiğim adamı elimden aldı. Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük …”  diyerek çok sert açıklamalarda bulundu.

Salkım, televizyon kanallarına canlı bağlanarak art arda yaptığı açıklamalarla her gün ekranlara bomba gibi düştü. Salkım, ‘Gülben’in seks kasetini ilk ben izledim, Hakan izletti’ iddiasında da bulundu. Salkım ayrıca “Otelde eşimle (Hakan Uzan) yakalandığı görüntüler var, Çeçen baskını sırasında…  Seren Serengil’in de sevgilisi Ali Yıldırım’ı (Aziz Yıldırım’ın kardeşi) elinden aldı. Bu kadın hep evlilere musallat oluyor. Ama artık bu kadının yuva yıkmasına müsaade etmeyeceğim” dedi.

Gülben Ergen, Yeşim Salkım’ın iddialarına Instagram hesabından “Çok üzülüyorum. Ayıp! Bitmeyen bir dedimdi, dediydi. Bu kadarı da çok fazla artık. 26 yıldan beri ilk kez , hiç tercih etmediğim halde hukuktan başka bir seçenek kalmadı…” diyerek cevap verdi.

Salkım, Gülben’in hukuk tehdidine ‘kanıtlarla cevap vereceğini’ ifade etti ve  ‘büyük hesaplaşma başlıyor.’ diyerek aynı sertlikle karşılık verdi.

Ergen sessiz kalmadı:

Ergen ayrıca şimdilerde sözcülüğünü yaptığı organ bağışı kampanyasıyla ilgili de bir atıfta bulunmuş ve ‘Yalan yazmaktan bıkmayan insancıklar, organ bağışlasalar da bir faydaları olsa’ şeklinde bir göndermede bulunmuştu. Ergen’in bu göndermesine cevap Seren Serengil’den geldi. Serengil  şunları yazdı:

Tartışmaya Ahmet Hakan da dahil oldu:

“KOCALARINIZA HESAP SORUN”

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, aynı gazetede köşe yazarlığı yapan arkadaşı Gülben Ergen’i savunmaya geçerek bir yazı kaleme aldı. Yazısında, Seren Serengil ve Yeşim Salkım’a yanıt veren Hakan, “Kocalarınıza gidin hesap sorun” dedi.

 

SEREN SERENGİL’DEN YANIT GECİKMEDİ

Ahmet Hakan’ın yazısını Instagram hesabından paylaşan Seren Serengil, paylaşımın altına “Artık bu kadını korumayın. Bu mesele benim ya da Yeşim Salkım’ın meselesi değil. Şuan da evli iş adamıyla ilişki yaşayıp üzerine çocuklar gülsün diye projelerde yer almasında” diyerek ateş püskürdü.

 

Hürriyet, Gülben Ergen’in sarsılan imajını toparlamak için işe koyuldu!

Hürriyet, evli bir iş adamıyla ilişkisi ortaya çıkan ve geçmişe dair skandal haberleriyle gündeme oturan Gülben Ergen’in sarsılan imajını düzeltmek için operasyon başlattı. Ergen, ya Myanmarlı Müslümanlara uygulanan zulmü ‘araştırmak’ için Arakan’a gidecek ya da mülteci kampına giderek Suriyelileri ziyaret edecek. Operasyonun ilk ayağını ise Ahmet Hakan yazısı ile başlattı.

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: