Erdoğan'cı Gülben Ergen'in İmamoğlu paylaşımına Yeşim Salkım'dan kolajlı engel - Gazeteler, Haber Manşet, Gündem
Son Dakika Haberler

Erdoğan’cı Gülben Ergen’in İmamoğlu paylaşımına Yeşim Salkım’dan kolajlı engel

Ekrem İmamoğlu ile ilgili yaptığı kutlama mesajıyla tartışmalara neden olan Gülben Ergen’e bir gönderme de Yeşim Salkım’dan geldi.

Erdoğan’cı Gülben Ergen’in İmamoğlu paylaşımına Yeşim Salkım’dan kolajlı engel
Yorum Yap

Gülben Ergen’in İmamoğlu paylaşımına Yeşim Salkım kolaj hazırlayarak yanıt verdi

Ekrem İmamoğlu ile ilgili yaptığı kutlama mesajıyla tartışmalara neden olan Gülben Ergen’e bir gönderme de Yeşim Salkım’dan geldi. “Al sen yorulma bak sana albüm yaptım ellerimle” diyerek Gülben’e geçmişte yakın olduğu siyasileri hatırlatan Yeşim Salkım, Ergen’in birlikte poz verdiği siyasilerin kolajını paylaştı.

Gülben Ergen’in İmamoğlu’nu tebrik ettiği mesajı konuşulurken, Salkım’dan da yeni bir hamle geldi.

Salkım, “Al sen yorulma bak sana albüm yaptım ellerimle” diyerek Gülben Ergen’in siyasetin önde gelen isimleriyle çekilen fotoğraflarından bir kolaj yaptı.

Ergen’in kutlama mesajı da tartışmalara neden olmuş ve Ergen, ikinci bir mesaj paylaşmak zorunda kalmıştı.

“Tebrikler eşine ve çocuklarına hep aşkla bakan ve her fırsatta ailesine minnetle teşekkür eden @ekrem_imamoglu İstanbul ve ülkemiz için hayırlı olsun🇹🇷” diyen Ergen, tepkilerin ardından şu mesajı paylaşmıştı:

“Ne konuştunuz arkadaş… Ne çok bilirsiniz, ne çok vaktiniz var öyleydi, böyleydi diye başlayıp, mış il miş li, içi boş cümleler kurmaya. Bi kendinizle uğraşın. Mümkünse sevin ve bolca sayın kendinizi.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: