Dosya Kabarıyor: Gülben’in Mustafa Erdoğan’ı Aldattığı Kişi Erhan Çelik Değil, Spor Hocasıymış

Dosya Kabarıyor: Gülben Ergen’in Mustafa Erdoğan’ı Aldattığı Kişi Erhan Çelik Değil, Spor Hocasıymış

Gülben Ergen’in Mustafa Erdoğan ile evliyken ‘Şahdamarım’ diye mesajlaştığı kişinin Erhan Çelik olduğu sanılıyordu. Ancak bu kişinin Erhan Çelik değil, spor eğitmeni olan başka bir kişi olduğu iddia edildi.

Gülben Ergen’in Mustafa Erdoğan’ı Erhan Çelik ile aldattığı ve boşandıktan sonra da Erhan Çelik ile evlendikleri biliniyordu. Erdoğan ile evliyken Erhan Çelik olduğu sanılan kişiyle ‘Şahdamarım’ mesajlaşmalarının görüntüsü kameralara yansımıştı. Ancak, ‘Şahdamarım’ olarak bilinen kişinin Erhan Çelik değil, spor hocası olduğu iddia edildi.

Gülben Ergen ve eski eşi Mustafa Erdoğan

Bugün yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı programa Uçankuş’tan Can Tanrıyar bağlanarak Gülben Ergen’in spor hocasıyla görüntülendiğini ancak Mustafa Erdoğan’la evli olması sebebiyle ‘hatır’ için  bu haberin yayına sokulmadığını doğruladı. Tanrıyar, bizzat Gülben Ergen’in isteği üzerine haberi yayınlamadıklarını ifade etti. Tanrıyar, fotoğrafın net olmadığını ancak görüntülerin net olduğunu da belirtti.

Gülben Ergen, geçtiğimiz hafta Seda Sayan’ın programına bağlanarak ‘Ben kimseyi aldatmadım’ demiş ve yapılan haberlerin iftira olduğunu iddia etmişti.

Ne Olmuştu?

Erhan Çelik, Gülben Ergen’in kendisini aldattığı için boşandıklarını açıkladı. Gülben’in evli iş insanı Tolga Duğles ile ilişki yaşaması üzerine evliliklerinin bittiği orta çıktı.

Konuya Yeşim Salkım ve Seren Serengil’in dahil olmasıyla birlikte Gülben’in daha önce de Yeşim Salkım’ı eşinden ve Seren Serengil’i ise sevgilisinden ayırdığı iddia edildi. Gülben Ergen’in ismi bu günlerde yasak aşklarla anılıyor.

Gülben Ergen-Erhan Çelik                                                                                                              Tolga Duğles

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: