Hak arama mücadelesinde gelinen nokta! Dudak silikonu mağduru oy pusulalarıyla Erdoğan’a seslendi: Başkanın, size oy verdim

Hak arama mücadelesinde gelinen nokta! Dudak silikonu mağduru oy pusulalarıyla Erdoğan’a seslendi: Başkanın, size oy verdim

Dudak silikonu yaptırdıktan sonra doktorun sahte olduğu anlaşılan ve mağduriyeti basının gündemine gelen Güllü Sel, kendisine destek olunması için Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve AKP’ye oy verdiği pusulaların fotoğrafıyla Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) başvurdu.

Güllü Sel, kendisini doktor olarak tanıtan bir kişiye dudak silikonu yaptırdıktan sonra dudağı şişti ve sağlık sorunları yaşadı. Güllü Sel’e estetik cerrahide kullanılan silikon yerine inşaat silikonu uygulandığı anlaşılmış ve bu şekilde mağdur edilen çok sayıda kişi olduğu ortaya çıkınca sahte doktor yakalanmıştı.

Güllü Sel, Eylül 2017’de başına gelenleri basına anlatmıştı.

Sel, konuyla ilgili açtığı alacak davasının uzaması sebebiyle cumhurbaşkanlığına başvurdu.

Hürriyet’ten İsmail Saymaz’ın haberine göre Sel’in başvurusu, CİMER’in dilekçeyi mahkemeye göndermesiyle ortaya çıktı. Sel, oy kullanma kabininde Erdoğan ve AKP’ye basılmış mühürlü oy pusulalarıyla çekilmiş fotoğrafıyla yaptığı CİMER başvurusunda şunları yazdı:

“İmkanlarımı zorlayarak açtığım davada yine erteleme verilerek, alacağıma kavuşmama engel olundu. Dosyada teminat mektubu vardır. Çocuklarımın ve ailemini geçimini bu parayı alamadığımdan yapamıyorum. Sevgili başkanım, yıllardır AKP liderimiz olarak hep bütün benliğimle AK partiliyim ve oyumuzu ailecek sizden yana kullanıyoruz. Konuyla ilgili yardımınızı rica ediyorum.”

Fotoğraf: Hürriyet

gazetelink

Gazetelinkleri ve Güncel Medya Haberleri

%d blogcu bunu beğendi: