Son Dakika Haberler

Hamile kadının aracına saldıran trafik magandaları, ünlü iş insanları çıktı

Hamile kadının aracına saldıran trafik magandaları, ünlü iş insanları çıktı
Okunma : Yorum Yap

Trafikte hamile kadının aracına saldıran magandaların tanınmış iş insanları olduğu anlaşıldı

İstanbul, Pendik’te yol verme nedeniyle yaşanan tartışmada otomobilin önünü kesen iki maganda, içinde hamile kadının bulunduğu aracın şoför kapısını açamayınca aynasını kırmış ve ardından kaputuna çıkarak arabayı tekmelemişti.

Bu saldırıyı gerçekleştiren trafik magandalarından birinin ünlü baklavacı Hasan Sel, yanındaki kişinin ise Hüseyin Sel olduğu anlaşıldı.

Hasan Sel’in milyonlarca liralık sermayeli farklı sektörlerde şirketlerin sahibi olduğu kaydedildi.

Hüseyin Sel’in ise ‘Seydioğlu Baklava’nın sahibi olduğu anlaşıldı.

Ne olmuştu?

İstanbul Pendik‘te D-100 karayolunda emniyet şeridinde seyreden bir araç trafik polisini görünce direksiyonu araçların üzerine kırdı ancak normal şeridinde seyreden bir araç trafik magandalarına yol vermedi.

Bunun üzerine iki sürücü arasında tartışma çıktı. Tartışmanın sürmesi üzerine arkadan gelen araçta bulunan iki kişi yol vermeyen araçtaki çiftin önünü kesti.

Sürücüyü araçtan indirmek isteyen iki maganda aracın şoför kapısını açamayınca önce aracın aynasını kırdı ardından aracın kaputuna çıkıp tekmeleyerek büyük zarar verdi.

Olay büyük tepki çekti. Hamile kadının ‘polisi arıyorum’ uyarılarına aldırış etmeyen ’07 BSS 76′ araç plakalı magandalar daha sonra gözden kayboldu.

“POLİS O MAGANDALARI ARIYOR”
Sosyal medyaya düşen görüntülerin ardından birçok vatandaş olaya tepki gösterirken, polisin magandaları yakalama çalışması başlattığı öğrenildi.

Seydioğlu Baklava’nın sahibi olan saldırgandan açıklama: Olayı yatıştırmaya çalışıyordum

Saldırganlar arasında olduğu net biçimde görülen Seydioğlu Baklava’nın sahibi olan Hüseyin Sel, bir açıklama yayımlayarak “olayları yatıştırmaya çalıştığını ifade etti.

Sel’in açıklaması şöyle:

Hüseyin Sel’in olayları yatıştırmaya çalıştığını iddia etmesinin aksine, Sel’in araca saldırdığı anların net bir şekilde kameraya yansıdığı görülüyor.

Hüseyin Sel'in aracın kaputuna çıkarak aracı tekmelediği anlar
Hüseyin Sel’in aracın kaputuna çıkarak aracı tekmelediği anlar

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)