HC HAİR CARE COMPLEX deneyimim

Merhaba güzel kadınlar bugün size artık dibine geldiğim bitmek üzere ola Hc Hair Care Complex ile ilgili deneyimimi paylaşacağım. Aklımın başımda olmadığı dönemlerden birinde kupkuru kalın telli ve her an elektiriklenen saçlarımı gidip platin yaptım. Yaptım derken yapamadım elbette ki. İğrenç yumurta sarısı berbat bir saç kaldı kafamda. Birkaç gün sonra da saçlarım kopmaya başladı. Kopmak ne kelime kısım kısım saç kıran gibi kopup dökülmeye başladı. Akıllandım mı hayır 🙂 Gittim o saçları defalarca defalarca daha boyattım rengi düzelsin diye. Düzeldi mi tabi ki hayır 🙂

 
O kadar iğrençti saçlarım o kadar iğrençti ki size kelimelerle anlatmam mümkün değil. Uzadıkça saçlarımı kesmeye karar verdim ama uzadıkça kararım düşüncede kaldı çünkü saçlarım uzamamaya başladı. Ayda en az 2 cm uzayan saçım ayda 1 cm bile uzamaz hale geldi. İnanılmaz hayal kırıklığı ve kendimi çok çirkin hissetmeme neden olan aylar boyunca saçlarıma denemediğim yöntem kalmadı.

 

Aklınıza gelen her şeyi yaptım ve yapmaya devam ediyorum saçlarıma evet büyük ölçüde düzeldi ama uzadıkça kestirmem sayesinde düzeldi. İşte o arayışlarım esnasında herkesin Hc Hair Care Complex‘den bir mucize olarak bahsetmesine üzerine Hc ürünlerinden de edindim. Birkaç farklı ürününü aldım ama bugün Complex yağından bahsetmek istiyorum.

Kullana kullana dibine gelen Complex 🙂

Ürünün resmi sitesinden aldığım telefonla aradım. Bir defa söylemeliyim ki çok hızlılar hemen ilgileniyor arıyor ve sorulara son derece kibar yanıt veriyorlar. 3 gün içinde ürünler elime ulaştı. Çok şık çok güzel bir şişesi var yağla birlikte bir de saç bonesi geliyor. Yağ koyu kıvamlı kokusu nötr diyebilirim. Ortalama bir yağ kokusu. Hemen aynı gün ürünü kullandım. Yaklaşık 15 pompa kullandım her seferinde. Saç diplerine iyice sürdüm avucumda kalanları da saçlarıma yedirdim. Genellikle gece yatarken sürdüm ertesi gün öğleye kadar kaldı kafamda, bonesi de olduğu için herhangi bir rahatsızlık hissetmedim. Haftada 2 bazen 3 kez kullandım. Yalnız yastığa bulaşma endişesi ile bonenin üzerine ince havlu bağladım yastığa da bir örtü serdim ayrıca.

 
Ürünün en önemli vaadi hızlı saç uzatması. Hc Hair Care Complex‘i kulandığım sürece saçlarım çok yumuşadı. İnanılmaz güzel ve sağlıklı bir his uyandırıyor. Yazının başında da söylemiştim çok kalın kuru ve elektiriklenen saçlarım var. Elektiriklenmesini bir nebze azalttı diyebilirim ve çok güzel nemlendirdi. Ama vaad ettiği hızlı uzama bende etkisini göstermedi. Saçlarım normal hızında uzamaya devam etti.

 
Tekrar alır mıyım? Belki yılda 1 kez kür yapmak ya da sıcak yaz günlerinde güneşin etkilerini azaltmak amacıyla alınabilirim.

 

Şişesi evde yapılacak başka ürünler için saklanacak 🙂

                                          Güzel kalın sağlıkla kalın güzel kadınlar sizi seviyorum 🙂

 

Hc Hair Care Complex resmi sayfasında bulunan içeriğindeki yağlar ve özellikleri

 

%d blogcu bunu beğendi: