Hükümet yanlısı Hande Fırat, yandaşın hedefinde: “Hande Fırat iyi kız ama zekası yok kafası iyi çalışmıyor”

Hükümet yanlısı gazeteci Hande Fırat, yandaş yazarın hedefinde.

Cem Küçük’ün hedefinde bu kez de Hande Fırat vardı. Fırat’ın yargılanacağını tekrar dile getiren Küçük, haberdeki askeri kaynağın bir general olduğunu iddia etti. “Hande Fırat iyi kız ama zekası yok kafası iyi çalışmıyor” diyen Küçük, Hande Fırat efsanesinin bu haberle bittiğini de söyledi.

AKP’ye yandaşlığı ve muhalifleri hedef göstermesiyle adını duyuran  yazar Cem Küçük, hükümetle Doğan Grubu arasında gerginliğe yol açan ‘Karargâh rahatsız’ haberinin peşini bırakmıyor. Haberin yayınlandığı cumartesi günü de Hürriyet ve Hande Fırat’a sert eleştirilerde bulunan  Cem Küçük, TGRT’deki Medya Kritik programında bıraktığı yerden devam etti.

Cem Küçük, Hande Fırat’ın haberde  ‘askeri kaynak’ olarak verdiği kişinin general olduğunu iddia ederek “Kim bu Talat Aydemir kafalı general? Hande Fırat da yargılanacak, o general de yargılanacak. Hande Fırat bu manşeti atmadıysa çıksın ben atmadım desin. O general her kimse Hande Fırat üzerinden ulusalcılara hesap mı veriyor” dedi.

 

Hande Fırat iyi kız ama zekası yok kafası iyi çalışmıyor

Cem Küçük, gazetenin iç sayfasında ‘Karargah rahatsız’ başlığını da Fırat’ın atmış olamayacağını iddia ederek “O manşeti kimin attığı ortaya çıksın. Bir kere o manşeti Hande Fırat mı attı? Hande Fırat’ın kafası hiç çalışmıyor” diyen Küçük, “Sedat Ergin’in bu din düşmanlığı, Hürriyet’teki İslam düşmanlığı hortlamış. Zaten hiç gitmemişti. Hande Fırat iyi kız ama zekası yok kafası iyi çalışmıyor” şeklinde konuştu.

Fırat’ın yargılanacağını tekrarlayan Küçük, “Hande Fırat efsanesi cumartesi itibariyle bitmiştir” şeklinde konuştu.

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: