Son Dakika Haberler

CHP İlçe Başkanı Serdar Bozyaka: O parmağın arkasındaki irade CHP örgütleridir

CHP İlçe Başkanı Serdar Bozyaka: O parmağın arkasındaki irade CHP örgütleridir
Yorum Yap

CHP İlçe Başkanı Serdar Bozyaka: O parmağın arkasındaki irade CHP örgütleridir

CHP Yunusemre İlçe Başkanı Serdar Bozyaka , “CHP Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel’in salladığı o parmağın arkasındaki irade onu seçerek TBMM’ye gönderen CHP örgütleridir” ifadelerini kullandı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’e yönelik tehdit içeren açıklamalarla ilgili olarak Bozyaka, “Aynı zamanda ilçemizin üyesi olan sayın Grup Başkanvekilimizin TBMM 23 Nisan özel oturumunda; Saray’ın ve kapıkullarının yüzüne söylediği gerçekler ciddi rahatsızlık uyandırmış ki Sn. Özel’e karşı tehdit diline başvurdular. Akp sözcüsü Mahir Ünal, Grup Başkanvekilimizin parmağının ardındaki iradeyi sorgulamaya kalkmış ve kime yaslanarak parmak salladığını sormuş. Özgür Özel, Cumhuriyet Halk Partisi Manisa örgütünün tam desteğiyle ön seçim neticesinde TBMM’ye gönderilmiştir. Milletvekili olabilmek için ne sarayda soytarılık yapmıştır ne de Genel Merkez koridorlarında kulis yapmıştır. Dolayısıyla sarf ettiği her cümlede ve beden dilinde örgütten aldığı bu desteğin ve gücün özgüveninin yansıması vardır. O parmağı yasladığı ve kuvvet aldığı yegane güç ise Cumhuriyet Halk Partisi örgütleridir” dedi.

24 HAZİRAN DEMOKRASİNİN BAYRAM GÜNÜ OLACAK

Bozyaka, “AKP iktidarının çöküşü hızlandıkça ve entrikaları Cumhuriyet Halk Partisi tarafından boşa çıkarıldıkça görüyoruz ki beyefendileri bir telaş almış. Nereye saldıracaklarını bilemiyorlar. Şuna eminiz ki; çökerttikleri Türkiye ekonomisinin ağır tablosu meydana çıkmadan yapmak istedikleri baskın seçim tarihi 24 Haziran, Türkiye için bir demokrasi bayramı olacaktır. Çünkü 24 Haziran hak, hukuk ve adalet isteyenlerin, refah içinde birlikte yaşamak isteyenlerin, ‘Tam Bağımsız Türkiye’ diye haykıranların bir zafer günü olacaktır” ifadelerini kullandı.

Ne Olmuştu?

Erdoğan’dan Özgür Özel’e tepki: Aşağıda olsam ağzının payını verirdim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Resepsiyonu’nda CHP’li Özgür Özel’in parmağını sallayarak konuştuğunu söylemiş ve “Ben aşağıda olsaydım ona sadece ağzının payını değil ona verilmesi gereken dersin en büyüğünü verirdim’ şeklinde tepki göstermişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)