İmamın hayal dünyası!  ‘Seks sırasında kadınlar yakışıklı Türk dizi oyuncularını düşünürse eşcinsel bebekleri olur’

İmamın hayal dünyası! ‘Seks sırasında kadınlar yakışıklı Türk dizi oyuncularını düşünürse eşcinsel bebekleri olur’

Daha önce homoseksüelliğin dünyayı tehdit eden bir hastalık olduğunu söyleyen Taşkent’teki Mirza Yusuf Camii’sinde imamlık yapan İmam Rahmatulloh Saifutdinov, bu defa da şaşırtıcı bir yoruma imza attı.

Özbekistan’ın LGBT karşıtı görüşlerini ve retoriğini üstün tutan tartışmalı İmamı Rahmatulloh Saifutdinov akıl dışı bir yorum yaptı: Sevişirken başkalarını düşünmek eşcinsel bebeklere sebep olur.

İmam, 2 Mart Cuma günü, kocasıyla cinsel ilişkiye girerken yabancılar hakkında düşünen kadınların bebeklerinin eşcinsel olacağını söyledi.

“Kadınlar, ilişki sırasında yakışıklı Türk dizi oyuncularını düşünüyorlar. Sosyal medyada kadınlardan çok fazla bu tarz gönderi var. İlişkiye sanki 3 kişi giriyormuş gibi. Erkekler de karılarıyla cinsel birleşme yaşarken yabancı kadınları düşünmemeli çünkü bu lezbiyen bir çocuğun doğmasına sebep olabilir.”

Gmag’in haberine göre; Ülkenin ağır eşcinsel karşıtı yasaları birçok kurbanın sindirilmesine, işkence ve şiddete maruz kalmasına sebep oluyor. Geçen sene Aralık’ta iki erkek eşcinsel seks yaptıkları için tutuklandı ve işkenceye uğradı. Polis ikisi de 20’lerinde olan erkeklerin ‘yasal olmayan ilişki suçundan’ 3 yıl hapis cezasıyla yargılanacağını söyledi.

Eski Sovyet Cumhuriyetinin başkenti Taşkent’te tutuklanan çifte, uluslararası yasalarla yasaklanan anal yoklama işkencesi uygulandığı doğrulandı. (Uygulama kişinin anüsüne sperm izleri için bakılmasını ve deliğin şeklinin incelenmesini içeriyor.)

gazetelink

Gazetelinkleri ve Güncel Medya Haberleri

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?