Son Dakika Haberler

Jet Sosyete’den Ahmet Kural göndermesi: “Düşmeyen, dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız”

Jet Sosyete’den Ahmet Kural göndermesi: “Düşmeyen, dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız”
Yorum Yap

Jet Sosyete’den Ahmet Kural’a ‘itiş kakış’ göndermesi…

“Yani karışıklı itiş kakış diyorsunuz, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum”

Gülse Birsel’in hem senaristliğini yaptığı ve hem de başrolünü oynadığı Jet Sosyete dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde sevgilisi Sıla’ya şiddet uygulayan Ahmet Kural’a gönderme yapıldı. Dizinin ‘kadına şiddet’ sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

Dün yayınlanan Jet Sosyete’nin 2. sezon 7. bölümünde Gülse Birsel’in canlandırdığı Gizem karakteri, bir diziye başladı ve rol gereği şiddete uğraması gerekti. Çekim sırasında kendisine atılan tokata karşılık veren Gizem’in tepkisi, geçtiğimiz günlerde Sıla’ya şiddet uygulayan oyuncu Ahmet Kural’ı hatırlattı.
Yönetmenin tokat sahnesini ‘itiş kakış’a çevirmesi üzerine Gizem karakteri, ‘Yani karışıklı itiş kakış diyorsunuz, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum’ şeklinde karşılık vermesi Ahmet Kural’ın ‘Vurmadım, itiş kakış oldu’ açıklamasını akıllara getirdi.

Ardından itişme üzerine yıkılmayan ve yönlendirmelere direnen Gizem karakteri bu defa “Yıkılmadım ayaktayım. Ne hakla itiyor beni. Biz bu adamlara maço değil psikopat diyoruz. Neden başrolleri böyle manyak manyak yazıyorsunuz. Neden böyle adam oluyor bunlar. Kusura bakmayın düşmem. Düşmeyeceğim hatta gidip bu adamı polise şikayet edecek, mahkemelerde sürüm sürüm süründüreceğim. Senaryoyu lütfen o şekilde değiştirin. Düşmeyen dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: