Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Konya’da kına gecelerinde kullanılacak robotlar üretildi

Konya’da kına gecelerinde kullanılacak robotlar üretildi
Okunma : Yorum Yap

Konya’da kına gecelerinde kullanılacak robotlar üretildi…

Konya’da kına gecelerinde kullanılacak robotlar üretildi. İstanbul’da açılan bir evlilik fuarında tanıtılan robotların kına tepsisi taşıyabildiği, kına türküsü söylebildiği ve dans edebildiği belirtildi. ‘Kınacı robotlar’ büyük ilgi görürken fuarda, Robot Ada isimli kına robotu ise bu işin tam hayalindeki iş olduğunu söyledi.

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda başlayan ve 19 Ocak’ta sona erecek fuarda, evlenmek isteyen çiftlerin ihtiyacı olan her şey aynı çatı altında bir araya getirildi. Düğün hazırlığı yapan çiftlerin ve sektör temsilcilerinin buluştuğu fuarın bu yılki teması ‘doğaya dönüş’ olarak belirlenirken, fuar, evleneceklere tüm ihtiyaçlarını bir arada sunmanın yanı sıra, değişen trendler konusunda da rehberlik ediyor.

Akın Robotics tarafından Konya’da üretilen, Erol Yıldırım Kına Organizasyon’un standında ziyaretçilerle buluşan kınacı robotlar fuarın öne çıkan konseptlerinden oldu. Robotlar, kına gecelerinde tepsi taşıma, kına türküsü söylemenin yanı sıra dans ekibiyle beraber kına dansı da yapabiliyor.

AA muhabirine konuşan Robot Ada işini çok sevdiğini belirterek, “Bu tam hayalimdeki iş, insanları mutlu etmeyi ve eğlendirmeyi çok seviyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)