Manisa Vergi Dairesi ‘Zeytin Dalı’ harekatı için dua etti

Manisa Vergi Dairesi ‘Zeytin Dalı’ harekatı için dua etti

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı çalışanları, Türk Silahlı Kuvvetleri’nce, Suriye’nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için mesaiye başlamadan önce Mehmetçik’e dua ettiler

Manisa Vergi Dairesi çalışanları Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması ve Mehmetçik için mesaiye başlamadan önce kurum binası önünde hep bir ağızdan önce İstiklal marşı okudular ardından da Malta Camii İmamı Gürbüz Kartal’ın nezaretinde dua ettiler. Manisa Vergi Dairesi çalışanları adına günün önem ve ehemmiyetine yönelik konuşmada bulunan Tük Büro-Sen Manisa Şubesi Başkan Yardımcısı Levent Altundaş Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kararlı bir şekilde terörle mücadeleye devam ettiğini belirtti. Altundaş, “Şanlı ve kahraman ordumuzun terör örgütlerine yönelik Afrin’de düzenlemiş olduğu sınır dışı harekatının 4. günündeyiz. Manisa Vergi Dairesi çalışanları olarak bu gerçekleşen harekatı bütün varlığımızla, ruhumuzla ve dualarımızla destekliyoruz” dedi.

Vergi Dairesi çalışanı mesai arkadaşlarına gösterdikleri duyarlılıklarından dolayı saygı ve şükranlarını sunan Altundaş sözlerini şöyle sürdürdü, “Yüce Rabbimizden dileğimiz hiçbir Mehmetçiğimizin burnunun dahi kanamamasıdır. Bu millete kahraman ordumuzun yeni bir zafer bahşetmesidir. Zalimler karşısında ordumuzu muzaffer kılması yönündedir. Allah muvaffak eylesin… Devletimizin bekası, milletimizin huzur ve güvenliği için önce Afrin sonra Menbiç terörden temizlenecek, teröristlerin kökü kazınıncaya dek bu mücadele sürecektir. Allah yar ve yardımcıları olsun.”

Büro Memur-Sen Manisa Şubesi Başkan Yardımcısı Bülent Bayil ise duygu ve düşüncelerini şöyle dile getirdi, “Ülkemizin güvenliği için sınır ötesinde mücadele eden Mehmetçiğimiz için Rabbim her daim havada karada denizde muzaffer eylesin. Mehmetçiklerimizi güle güle uğurladık güle güle de karşılayacağız inşallah. Dualarımız onlar için.”

%d blogcu bunu beğendi: