Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask deneyimim

Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask Ürünü

Merhaba güzel kadınlar 🙂
Yolunuz bu sayfaya düştüyse saçlarınıza epey zulüm etmişsiniz ve zaten yağlar konusunda epey deneyim sahibi olmuşsunuzdur:) Eh tecrübe işte. Rahat durmuyoruz rengiyle oynuyoruz, o düzleştiricilerin arasında ütülüyoruz zavallı saçları, güneşten korumuyoruz sonra ara bakalım iyi gelecek yağları.

Daha önceki yazımda saçlarımın yandığından bahsetmiştim. O yanma da ne yanmaydı herhalde kimse benim kadar büyük ölçüde yakmayı başaramamıştır. O kadar yandı ki, saçlarım koptu. 4-5 farklı bölümden saçlarım 1 cm kalacak şekilde tutam olarak koptu ah neler çektim uzayana kadar. Neler denedim kafamda. Açıkçası her denediğim şey de bir şekilde saçımı iyileştirdi hiç birine kötü diyemem. Evet bazıları daha az başarılı ama yine de benim yanarak kopmuş çalı süpürgesine dönmüş saçlarıma mucize olsa fayda etmezdi zaten.

İşte o dönem denediğim ve hala da kullanmaya devam ettiğim Nashi Argan İnstant Hydrating Styling Mask‘dan bahsediyorum bugün sizlere.

 

 

Ürünün resmi açıklamaları ve içeriği şöyle :
Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask Nemlendirici Sprey Maske 150 ml

Nemlendirici ve şekillendirici, durulanmayan maske ile saçlar canlanır ve sağlıkla bakım kazanır. Ürün bileşiminde Argan yağı, Omega 9 ve 6, E vitamini, Skualen, Steroller içermektedir. Saçların kolaylıkla açılmasını destekler, yumuşak ve kolay taranan saçların ortaya çıkmasına yardımcı olur. Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask Nemlendirici Sprey Maske 150 ml, saçlarda şekil koruması sağlar. Saçların hızla ve sağlıklı uzamasını destekler. Saç yüzeyinde kullanılan ürün saçlı deride yüksek verimlilik gerçekleştirir. Yenileyici ve yapılandırıcı bakıma imkan tanır. Saç köklerine kadar nüfuz eder. Gereken korumayı maksimum düzeyde gerçekleştirir. Saçları ışıldatır ve sağlıkla parlamasına imkan tanır. Kimyasal içermez. Isıtıcı ve şekillendirici gibi cihazların olumsuz etkilerine karşı da üstün korumayı destekler.

Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask Nemlendirici Sprey Maske 150 ml Özellikleri:

Saçları nemlendirir, besler ve şekillendirici etki sağlar. Saçlara canlılık kazandırır. Dış koşullara karşı koruma sağlar. Vitamini mineral içerikli ürün saçları yumuşatır ve sağlıklı saç gelişimini destekler. Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask Nemlendirici Sprey Maske 150 ml, saçların onarılmasını, yapılanarak yenilenmesini destekler. Koruyucu ve güçlendirici etkili ürün kimyasal içermez. Saç rengini korur, yoğun yenileyici ve yapılandırıcı etki gerçekleştirir. Saç renginde kalıcılık sağlar, renk kalıcılığını arttırır. Besleyici ve yenileyicidir. Saçları ışıldatır ve maksimum düzeyde bakım imkanı tanır.

Saça Etkisi: Yenileyici ve yapılandırıcı etkili ürün saçlara derinden nüfüz eder. Etkili koruma sağlayan ürün dipten uca kadar koruma sağlar. Besler ve nemlendirici bakıma imkan tanır. Saçları zararlı dış etkilere karşı korur. İleri düzeyde bakım gerçekleştirir. Elektriklenmeyi önler, silikon içerdiği için saç diplerime değil, saç uçlarıma püskürtmek yeterlidir.

Uygulanan Bölge: Saç yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Yıkanmış ve havlu ile ıslaklığı alınmış nemli saçlara uygun miktarda püskürtülür ve tarak yardımı ile saçın tamamına dağıtılması sağlanır, durulanmasına gerek yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Her sabah kuru saça bir iki defa instant uygulanmalıdır. Bu durumda sabah verilen şekil korunur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.

Öncelikle dış özelliklerine gelelim. Şişe son derece sıradan basit bir sert plastik. Açıkçası o kadar parayı verince insan en azından cam bir şişe bekliyor ama plastik kahverengi bir şişesi var. Fıs fısı çok güzel topaklanma yapmadan etrafa çok sıçramadan alıyorsunuz ürünü.
Yağın yoğun bir kıvamı var. Diğer yağlar daha akışkenken bu yağ neredeyse krem kıvamında. Kokusunu çok seviyorum. Saçta da epey kalıyor. Mis gibi temiz bir kokusu var.

Ben saçlarımı yıkadıktan sonra kullanıyorum genellikle. Havluyla ıslaklığını aldığım nemli saçıma en fazla 3 fıs sıkıyorum avucumda ısıtıp saçıma yediriyorum. Sonra 1 dakika kadar bekleyip tarayarak tüm saça yediriyorum. Saç diplerine sürmüyorum ama tarakla bulaşıyorsa da hiç rahatsızlık vermiyor. Diğer yağlar gibi saçı ağırlaştırmıyor. Benim saçlarım çok kuru olduğu için yağlanma yaşamadım, kaldı ki her gn saç yıkamıyorum, hatta 1 hafta yıkamasam o saç yağlanmıyor o kadar kuru.

Saçlarımı yıkayana kadar bana çok kuru geldiği günler yine 1 ya da 2 fıs sıkıyorum uçlarına hiç bir yağlı his bırakmıyor.

Nashi’yi kullandığınız zamanlar bir defa fön çok çabuk tutuyor saç çok kolay şekil alıyor. Ben çoğunlukla düzleştirici kullandığım için bu yağı tık tık ile birlikte kullanıyorum.

 


Şişe 150 ml. ama ben 3 ay önce aldım hala yarısına gelemedim. Saçları kuru, nemsiz ve kırık olanlar varsa tavsiye ediyorum. Fiyatını performansına göre biraz pahalı buluyorum ama bittiğinde yine alır mıyım diye sorarsanız; evet alırım. Vaad ettiklerini büyük ölçüde yerine getiriyor diyebilirim. Banyo dolabımda her zaman bulunmasını istediğim bir ürün Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask Nemlendirici Sprey Maske.

 

                                      Güzel kalın sağlıkla kalın güzel kadınlar sizi seviyorum 🙂

%d blogcu bunu beğendi: