Ne ayaksınız öğrenin :)

İnsanlar yıllardır uzuvların geleceğimizde yahut karakterimizde etkisi var mı yok mu merak ediyor. Biz de ayak biçimlerine göre (istisnalar haricinde) derledik. Bakın bakalım siz ne ayaksınız 🙂

Latin Ayak Tipi

Bu ayak tipinde başparmak hizasında tüm parmak boyutları küçük parmağa göre kısalır. Bu ayak türü genelde Latin kökenli insanlarda görünür. Tabi ki istisnalarda var. Genel boyları kısadır bu ayak tipine sahip olanların. Bu kişiler için zor hayat sürecekleri de bir söylentidir.

Romalı Ayak Tipi

Genelde eşit uzunluktaki ayak tiplerine sahip olanlar Roma ayağı özelliklerine sahiptirler. Bu ayaklara sahip kişiler düzenli bir karakter yapısına sahiptirler. Hayatları boyunca herkes tarafından sevilip özenilen kişilerdir.

Asyalı Ayak Tipi

Asya ayak tiplerinde 2. Parmak diğer tüm parmaklardan daha uzundur. Aslında en beğenilmeyen ayak tiplerinden biridir. Ama bu ayak tipleri kendilerinin Liderlik yapısına sahip olduklarının kanıtıdır.

Orta Avrupa Ayak Tipi

Orta Avrupa ayak tipinde başparmaklar diğer parmaklara göre daha büyüktür. Bu da kişilik olarak daha zeki bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Hem de hemen çözüm üreten pratik zeka kişilerin sahip olduğu söylenmektedir.

Kuzey Avrupa Ayak Tipi

Boyutlarının hepsi farklı olan parmaklara sahip insanlar aynı parmakları gibi karışık bir yapıya sahiptirler. Bu insanlar biraz daha iki yüzlü olarak bilinir ve çok kararsız yapıları ilk ilgi çeken özelliklerindendir.

  • Diğer ayak Tiplerinde olanları da unutmayalım eğer ayaklarınız kemikli içe dönük ise çok zengin bir hayat süreceksiniz servetiniz bol olacak denilir.
  • Ayakları tombul olanlar sadık bir eş olabilir. Evliliğini mutlu sürdürürler.
  • Ayakları büyük olan erkek aldatmaya daha meyillidir.

Kaynak: http://www.nurfeza.com/guncel/ayak-parmaklari-sekline-gore-irklar-ve-karakter-analizi/

%d blogcu bunu beğendi: