Neutrogena Visibly Clear “pore & shine peeling jel”

Merhaba hanımlar

Bugün de cilt bakımından bahsedeceğiz. Ve yağlı ciltlerin başındaki en büyük bela “açık gözenekler”.

Cildi sağlıksız gösteren rahatsız edici bir durumdur. Normal cilde göre daha fazla bakım ve ilgi gerektirir ki bu açık gözenekler kapansın. İşte bugün size bu konuda yardımcı olacak bir üründen bahsedeceğim: “Neutrogena Visibly Clear pore & shine peeling jel”

İçeriğinde misket limon ve mandalina var. Ciltteki parlamayı gideriyor ve en önemlisi gözeneklerin sıkılaşmasını sağlıyor. Çok pahalı bir ürün değil ve yaklaşık 2 ay kullanılabiliyor. Günde bir kez, sabahları kullanmak gerekiyor. Cildinizi ıslatıp uyguluyorsunuz ve bol suyla duruluyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Sonuca gelince, gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Kocaman gözeneklerimden kurtuldum. Fakat bunun yanında başka şeyler de denedim. Tek başına Neutrogena Visibly Clear’in etkisi midir bunu garanti edemem. Mesela elma sirkesinden de destek aldım. 1 litre sıcak suya yarım çay bardağı elma sirkesi koyuyorum ve havluyu bu suda ıslatıp yüzüme tutuyorum. Onar saniyeden 3 kez bu uygulamayı tekrarlıyorum ve nemlendiricimi sürüp yatıyorum. Sabahları da  Neutrogena Visibly Clear’ı uyguluyorum. Sonuçtan memnunum 😉

Sınırsız güzellikler diliyorum. Sağlıklı ve güzel kalın, bizimle kalın 😉  Seviliyorsunuz 🙂

%d blogcu bunu beğendi: