Son Dakika Haberler

Niran Ünsal ‘ticari kayıp yaşadım’ deyip başını yine açtı

Niran Ünsal ‘ticari kayıp yaşadım’ deyip başını yine açtı
Yorum Yap

Bir yıl önce türban kullanmaya başlayan pop şarkıcısı Niran Ünsal, “ticari olarak çok ciddi kayıp yaşadığını” ifade ederek başını yeniden açtı.

Kısa zamanda Erdoğan’a en yakın sanatçılar arasına giren ve türban takmaya başlayan pop şarkıcısı Niran Ünsal, “işlerinin yolunda gitmediğini” belirterek saçlarını açtı.

Star Tv’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ isimli programa konuk olan Niran Ünsal, “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu, ben yılda 80 konser veriyordum” dedi ve türbandan vazgeçtiğini söyledi.

 

‘MÜZİK İÇİN SOYUNMA DEMİŞTİ’

Programa telefonla bağlanan kardeşi Nida Ünsal da, ablası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nida Ünsal, “Niran Ünsal’ın müzik başarısına hiç kimse tek kelime edemez. O ayrı bir konu. Hande’nin ve benim kendisine kırgın olduğumuz şeyler var. Ekranda söyleyemiyoruz. Bana ‘müzik için soyunma’ demişti, kendisi 1994 yılında katıldığı programa jartiyerle çıkmıştı. Ben de bunu söyleyince aramız açıldı. Benim gündem yapmaya ihtiyacım yok. Ekranda ben olsam, arkada onun fotoğrafları dönse o da programı arardım.Senin hiç kimseye, kendine bile saygın yok.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)