Nivea Matlaştırıcı Tonik

Merhaba Hanımlar,

Nivea Matlaştırıcı Tonik yağlı ciltlere özel olanından bahsedeceğiz. Bu yağlı ciltlerin sorunu bitmiyor değil mi. Parlaması ayrı, gözeneği ayrı dert. Öyle her ürünü gönül rahatlığı ile de kullanmak mümkün değil maalesef.

Gelelim bu ürüne. Gözenek derdi ile ürün aradığım bir sırada satış danışmanı bayanın ısrarı üzerine aldığım biir ürün. Ben dedim gözenek, satış danışmanı dedi matlaştırıcı 🙂 Sonuçta karşımdakinin meslek bilgisine güvenmeye karar vererek aldım.

İyi bir sonuç alabilmek için düzenli kullanmak gerekiyor ki ben kullanmadım 🙁 Ve doğal olarak da sonuçtan memnun değilim 🙂 Ama bakın benim de haklı tarafım var 🙂  Derinlemesine temizler, kalıntıları giderir, cildin doğal nem dengesini korur ve yüzün yağlı bölgelerindeki yağ üretimini azaltarak parlamayı önler diyor ama yapışkan bir his bırakır demiyor maalesef. Bu histen hiç hoşlanmadığım için sadece 10 gün kadar düzenli kullanabildim. Ve sonuç alamadım. Aslına bakarsanız o matlaştırıcı etkiyi de göremedim. Bu nedenle ürünü sevmediğimi söyleyebilirim.

Yine de kullanmak isteyen olursa nasıl kullanıldığından bahsedeyim. Bir pamuğa döküp yüzünüzü, göz çevresi hariç, dairesel hareketlerle siliyorsunuz. Hepsi  bu kadar. Umarım sizde olumlu sonuçlar bırakır.

Sağlıklı ve güzel kalın. Bizi de takip etmeyi unutmayın. Seviliyorsunuz 😉

 

%d blogcu bunu beğendi: