Popçu Zerrin Özer, yeni sıngle’ının reklamını yaptı! Erdoğan’ı seviyorum, özgürüz, Twitter yasaklansın!

Bir Hülya Koçyiğit vakası daha! Popçu Zerrin Özer, yeni sıngle’ının reklamını yaptı: Erdoğan’ı seviyorum, özgürüz, Twitter yasaklansın!

Zerrin Özer’den ‘reklam kokan’ açıklamalar:

“Erdoğan’ı seviyorum”

“Bekaret evlenene kadar saklanmalı”

“Twitter yasaklanmalı”

Popçu Zerrin Özer, yeni sıngle’ını anlatırken hükümete göz kırpmayı ihmal etmedi. Bu zamana kadar muhafazakarlığına dair bir emare görülmeyen popçu, ilginç açıklamalarda bulunarak iktidara övgüler düzdü.

“Türkiye’de son derece özgür hissediyorum” diyen Özer, “Ben devlet sanatçısıyım. TRT’de program da yaparım, Erdoğan’ı da severim. Kime ne” ifadelerini kullandığı röportajda kadınlar için de çağ dışı yorumlar yaptı.

‘AHLAKSIZLIĞI SEVMİYORUM’

Hükümete nasıl yaranacağını şaşıran Zerrin Özer, “Tecavüz gibi ağır bir travma yaşadım. Bu yüzden bekaret içimde kalan bir ukde oldu. Belki tecavüze uğramasaydım bekarete böyle bir anlam yüklemeyecektim. Kız çocuğum olsa onun da evlenene kadar bakire olmasını isterdim. Yani ben aşırı rahatlığı, saygısızlığı sevmiyorum. Şimdiki insanların modernlik anlayışını benimsemiyorum. Saygı, edep kalmadı artık.” dedi.

‘BENCE DE TWİTTER YASAKLANMALI’

Hızını alamayan Özer AKP ile her konuda anlaştığını belirtircesine geçtiğimiz günlerde MESAM’a kayyum atanan Coşkun Sabah’a da katıldığını belirterek, “Coşkun Sabah doğru söylemiş. Bence de Twitter yasaklanmalı. Özgürlük iyi güzel de, o özgürlüğü edepli ve ahlaklı bir şekilde yaşayalım. Böyle düşündüğüm için geri kafalı oluyorsam onu da şükranla kabul ederim.” ifadelerini kullandı.

‘ERDOĞAN’I SEVİYORUM’

Alevi kimliğini de röportajda belirtme gereği duyan Zerrin Özer, Erdoğan’dan da ‘sevgiyle’ bahsetmeyi ihmal etmeyerek “Ben Türkiye’de Zülfikar kolye takan ilk insanım. Kültürümle hep gurur duydum. Ama sırf Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı seviyorum, TRT’de program yapıyorum diye de kimse bana bunu reva göremez. Bir kere ben o insanı her yönüyle tanıyorum. Haksızlıklara, adaletsizliğe tahammülüm yok. Sevemez miyim ya! Kime ne?” dedi.

gazetelink

Gazetelinkleri ve Güncel Medya Haberleri

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?