Romantizm şartı koyan seks robotu Samantha ‘aşırı ilgi’den bozuldu

Romantizm şartı koyan seks robotu Samantha ‘aşırı ilgi’den bozuldu

İspanyol bir mühendis tarafından tasarlanan, cinsel ilişki için romantizm şartı koyan seks robotu aşırı ilgiden bozuldu.

Barcelona’da yaşayan İspanyol mühendis Sergi Santos’un ürettiği seks robotu yapay zeka kullanılarak üretilmişti. ‘Romantizm arayan’ ‘Samantha’ adındaki robot, ‘aşırı ilgi’ nedeniyle bozuldu.

Yüksek teknolojiyle donatılmış seks robotu Samantha Avusturya’da tanıtıldığı bir fuarda erkeklerin hışmına uğradı. Samantha’ya ilgi o kadar yoğun oldu ki robot satışa çıkamadan bozuldu ve iki parmağı kırıldı.

Cumhuriyet’teki habere göre; insan karşısında tepki veren, romatizm şartı koyan ve cinsel organı olan ilk seks robotu Samantha, bu yılın başında tanıtıldığında tüm dünyada ilgiyle karşılanmıştı. Sosyal medyada hakkında türlü şakalar yapılan Samantha’nın büyük ilgi göreceği bekleniyordu. Samantha Avusturya’da tanıtıldığı bir fuarda erkeklerin hışmına uğradı.

MASAJ YAPANLAR BİLE OLDU
‘Aşırı ilgiye’ dayanamayan Samantha daha satılamadan bozuldu. Samantha’ya masaj yapan erkekler bile oldu. ‘Samantha’ya tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Ancak robotun sahibi firma 3 bin Avro değerindeki Samantha’yı fuarın sonunda kargolayarak tamire gönderdi.

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: