Sanatçı Füsun Demirel ‘çalışmak istiyorum’ diyerek isyan etti: “Ben iyi değilim”

Sanatçı Füsun Demirel ‘çalışmak istiyorum’ diyerek isyan etti: “Ben iyi değilim”

Sinema ve tiyatronun usta oyuncusu Füsun Demirel, “Artık çalışmak istiyorum.” diyerek isyan etti.

Demirel verdiği bir söyleşide, “Oynamak istediğiniz bir rol kaldı mı?” sorusuna, “Çok var. Mesela o dağlardaki gerilla kızları oynamayı çok istedim. Belki bir gerilla annesi olurum artık ya da anneannesi. Kadınların özgürleşmesi adına çalışmak ve üretmek istiyorum. Bütün bir hayatımı buna adadım. Ölene kadar da devam edeceğim. Her şeye rağmen inadına kahkaha” yanıtını vermiş ve bu sözler nedeniyle yandaş televizyon kanalı ATV’de yayınlanan dizinin kadrosundan çıkarılmıştı. O günden beri sinema ve dizi oyunculuğu yapamayan Demirel, tiyatroya devam etmiş ve pazarcılık yapmaya başlamıştı.

Füsun Demirel, sosyal medya hesabından isyan etti:

Usta oyuncu sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşarak çalışamamaktan dolayı isyan etti. Demirel şunları söyledi:

“Üçüncü yılım ve sadece işimi istiyorum… Çalışmak… Herkes gibi… Hiç mi yürekli bir yapımcı yönetmen kalmadı. Neyim ben? Hizmetten başka, insanlıktan sevgiden başkan ne örnekledim ki bu hayatta. Artık dayanamıyorum. Yüreğim daha fazlasına dayanmıyor. Bilin istedim. Sadece bir işi bile çok gördüler. Ben iyi değilim…”

“Yoruma kapatmak zorunda kaldık”

Demirel’in paylaşıma yoğun destekle birlikte ağır sözler içeren yorumlar da geldi. Demirel mesajını yorumlara kapatmak zorunda kaldığını şu sözlerle ifade etti:

“Gelen destek mesajlarına sonsuz teşekkürler.. çok incitici mesajlar da geliyor.. yoruma kapatmak zorunda kaldık.”

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?