Şarkıcı Gülşen, “Başkan geliyor, çorabını çek” diyen sunucuya ve başkana sahneden tepki gösterdi

Şarkıcı Gülşen, “Başkan geliyor, çorabını çek” diyen sunucuya ve başkana sahneden tepki gösterdi

Şarkıcı Gülşen, Ordu’da belediyenin düzenlediği bir etkinlik kapsamında konser verdi. Gülşen, konserde kendisini “Çorabını çek” diye uyaran sunucuyu tersleyerek Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a da “Sizin sunucunuz bana ‘Çorabını çeker misin’ diyemez” diye tepki gösterdi.

Ordu büyükşehir belediyesinin Süleyman Felek Caddesi’ni yayalaştırma projesi kutlama etkinlikleri kapsamında şarkıcı Gülşen konser verdi.

‘Pardon siz ne dediniz…Şaka mı bu?
Sunucu, ‘çizme çorabı’ aşağıya kayan Gülşen’e, “Başkan geliyor çorabını çeker misin” diye uyarıda bulununca Gülşen sinirlenerek “Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız, şaka yaptıysanız şaka kaldıracak kadar samimiyetimiz yok” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Gülşen sunucuya tepki olarak çizme çorabı düşük şekilde konsere devam etti.

‘Ne yapacağıma saçmasapan sunucu karar veremez’
Şarkıcı, çiçek vermek için sahneye çıkan belediye başkanına da şunları söyledi: “Başkanım bu harika organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel insanı güzel Ordu’da bir arada bulundurmayı bize yaşattığınız için bunun heyecanını, çok çok teşekkürler bütün belediye çalışanlarına da. İnşallah bir sonraki Eylül ayında böyle bir şuursuz sunucu seçmezsiniz. Çünkü ne sanata ne sanatçıya ne size, ne de sizin altınızda hizmet veren hiç kimseye yakışmayacak sözlerle ‘Çorabını çeker misin’ diyemez bana sizin sunucunuz. Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez.”

Gülşen sessiz kalan başkanı seyirciye alkışlattı.

Seyirciler de Gülşen’e destek verdi. Başkan Yılmaz da Gülşen’i alkışlayarak selamladı.

Gülşen, şarkı söylerken de çorabını aşağıya indirerek tepkisini sürdürdü.

Sunucu Seyfettin Kızıl. Fotoğraflar: DHA
Sunucu Seyfettin Kızıl. Fotoğraflar: DHA

Diken

gazetelink

Gazetelinkleri ve Güncel Medya Haberleri

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: