Schwarzkopf Got2b Anti Frizz Laotion deneyimim

Schwarzkopf Got2b Anti Frizz Laotion deneyimim

Merhaba güzel kadınlar bugün size yanımdan neredeyse hiç ayırmadığım bir üründen Schwarzkopf Got2b Anti Frizz Laotion dan bahsedeceğim. Öncelikle bu değerlendirmeyi saçları düz, yeterince nemli arkadaşların okumasına gerek yok. Ama saçları benimkiler gibi dalgasını kaybetmiş, elektriklenen, nemsizlikten kırılan, bir türlü şekle sokamayıp mecburen düzleştirici ya da maşa kullanan arkadaşlar muhakkak okusunlar.

 
Eskiden saçlarım kalın telli kıvırcık son derece sağlıklıydılar sonra boyaya fönlete oryalleye süpürgeye döndüler. Evet şimdi sağlıklı ama bir daha asla eskisi gibi kıvırcık dalgalar oluşmuyor saçımda. Düz de durmuyor böyle garip kabarık çalı gibi oluyor fönsüzken. Ben de n’apıyım dayanıyorum düzleşticiye.

 

 

Ama saçları kuru olanlar bilir ki düzleştirilen saç bir süre sonra yine kabarmaya başlar ertesi gün kullanamazsın. Havadan nem çekmeye başlar. Kuru olduğu için de her gün yıkayamazsın saçı. Debelenir durursun işte. Tam da burda imdadıma Schwarzkopf Got2b Anti Frizz Laotion yetişiyor.

 

 

Güzel pembe bir şişesi kolay kullanımlı pompalı kapağı var

 

 

Saçlarımı normal yıkayıp havluyla fazla nemini alıp bakım yağını sürdükten sonra yine havluya sarıp 15-20 dakika bekliyorum. Sonra Got2b yi en fazla 2 pompa avucuma alıp tüm saçıma yedirip sonra tarıyorum. O esnada üzerimi giyinene kadar bekliyor kafamda ardından kurutuyorum. Sonra düzleştirici ile düzleştiriyorum. Ürün etkisini bundan sonra gösteriyor.

 

 

Önerileri ve vaadleri

 

 

Şimdi vaadettiklerine ve olumsuz taraflarına bakalım:

 

*Kabaramayı ve elektiriklenmeyi engeller: Ne kadar yaramaz asi saçlarınız olursa olsun mutlaka uslandırıyor sakinleştiriyor. Tam not.
*Yumuşaklık ve parlaklık kazandırır: Evet yumuşatıyor ama parlaklığını bilmiyorum çünkü yıkadıktan sonra Nashi Argan Yağı sürüyorum saçıma ilk. Yani hangisinin parlattığını bilmiyorum.
*Isının verdiği zarara karşı saçı korur: Bunu da test edemedim açıkçası çünkü ısıya karşı başka bir seri kullanıyorum (ilerleyen günlerde onu da paylaşacağım).
Zaten benim için önemli olan saçın o asi ve çalı görünümünde kurtarmasıydı bunu başardı. Düzleştirici kullanmadığım zamanlarda saçlarımda kırık olmasa bile kırık ve hastalıklı görünümden kurtardı.

 

Kullanımı kolay bir pompası var alırken sağa sola fışkırmıyor 🙂 Kokusuna bayıldım diyebilirim ilkokuldayken kokulu silgilerimiz vardı onun gibi kokuyor ama çok uzun süre kalmıyor saçta kokusu.

 

Bir daha alır mıyım? Kesinlikle evet banyo dolabımda yeri kolay doldurulamayacak bir ürün Schwarzkopf Got2b Anti Frizz Laotion 🙂

 

                                                     Güzel kalın sağlıkla kalın güzel kadınlar sizi seviyorum ?

%d blogcu bunu beğendi: