Sedat Peker’den Tehditli Destek Geldi

Anayasa referandumu için sosyal medyada başlatılan videolu ‘evet’ kampanyasına Sedat Peker’den tehditli destek geldi.

Sedat Peker, anayasa referandumu için sosyal medyada başlatılan videolu ‘evet’ kampanyasına çektiği video ile destek verdi.

Eski futbolcu ve yeni futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in başlattığı video ile ‘evet’ çağrısına katılan bir başka isim Sedat Peker oldu.

Twitter hesabından bir video yayınlayan Peker,  sosyal medyada AK Parti’ye yakın hesapların lideri olarak gösterilen ‘sağlam irade’ rumuzlu Taha Ün’e, “Taha, aslan kardeşim mesajını aldım”diyerek referandumda ‘evet’ diyeceğini belirtti.

 

‘REFERANDUM YAPTIRMAMAK İÇİN SOKAKLARA ÇIKAN OLURSA KARŞILARINDA…’

Anayasa referandumu için sosyal medyada başlatılan videolu ‘evet’ kampanyasına Sedat Peker’den tehditli destek geldi. Referandumu yaptırmamak için sokağa çıkacak olanların, karşılarında kendilerini bulacağını söyleyen Peker, “Nasıl ki sokaklarda olduysak, referandumu yaptırmamak amacıyla sokaklara çıkanları sokaklarda bekliyor olacağımızı söylemek isterim. Sırf bunun için bile evet derim. Kardeşlerim, dostlarım ben varım, sizler de var mısınız?” ifadelerini kullandı.

 

‘OLUK OLUK KANLARINIZI AKITACAĞIZ’ DEMİŞTİ

Peker, ‘Bu suça ortak olmayacağız’ bildirisine imza atan akademisyenleri “Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız” diyerek tehdit etmişti. Peker hakkında, 11 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

%d blogcu bunu beğendi: