Son Dakika Haberler

Seviye kalmadı. Ertem Şener’den İngiltere Büyükelçisi’ne: “O. çocuğusunuz”

Seviye kalmadı. Ertem Şener’den İngiltere Büyükelçisi’ne: “O. çocuğusunuz”
Yorum Yap

AKP’ye ve özellikle Recep Tayyip Erdoğan’a yakınlığıyla tanınan spor spikeri ve televizyoncu Ertem Şener, Birleşik Krallık’ın Türkiye Büyükelçisi Richard Moore’a sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden küfür etti: “O. çocuğu”

Richard Moore’un baharın gelişine yönelik yayımladığı mesaja Şener, “Suriye’de kimyasal silah ile çocuk öldüren katilin sahipleri Bahar’dan , Lale’den konuşamaz ! O…. Çocuğusunuz” dedi.

 

Şener, Büyükelçi Moore’un aynı paylaşımını alıntılayarak tehdit ve hakaretlerine şöyle devam etti:

“İngiliz köpeği bu lalelerin altı kanla sulandı yüzyıllardır !!! Dedeleriniz iyi bilir şerefsiz köpekler ! Bunlar ne alçak insanlar !!! Bu adamlar HAYIR kampanyası yapıyor , DARBE istiyor. Allah ülkemizi korusun bu namussuzlardan, bu alçaklardan. İşte açık açık Türkiye’ye böyle mesaj veriyorlar.Diyorlar ki ;Darbede başarılı olsaydık bu laleler daha önce açacaktı. Gelin ulan yine gelin”

 

“Bahar işareti; güzel!”

Büyükelçi Moore, Twitter üzerinden Türkçe ve İngilizce yayımladığı mesajda Dolmabahçe Sarayı’nın dışındaki lalelerin fotoğrafını çekerek “Dolmabahçe Sarayı’nın dışında laleler. Bahar işareti! Güzel. Tulips in Istanbul heralding spring. Hooray!” notuyla paylaşmıştı.

 

Moore, sonraki paylaşımında Şener’i kastederek  “Bu aptal kim” diye sordu.

 

Birgün

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)