Sıfır Centilmenlik: Mahmut Uslu’dan Caner için çirkin sözler. Hakeme ise ‘o.ospuçocuğusunuz!’

Sıfır Centilmenlik: Mahmut Uslu’dan Caner için çirkin sözler

Mahmut Uslu, “Caner’in özel hayatını biliyorsunuz…”

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu, Fenerbahçe’nin Beşiktaş’ı 2-1 mağlup ettiği ve 5 kırmızı kartın çıkarıldığı olaylı derbi maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Fenerbahçe’nin Beşiktaş’ı 2-1 mağlup ettiği maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Hakemin performasından çok mutlu olmadıklarını söyleyen Uslu, “Hakemden memnun değiliz. Fikret Orman sürekli konuşarak hakemleri baskı altına alıyor. Hakeme gördüklerini çalsın diyor. Bugün gördüğünü çalmadı. Beşiktaş 2 kırmızı kart daha görmeliydi. Bakıldığında bugünkü iki penaltı kararı da doğru” diye konuştu.

“TARAFTARLARIN CANER’E TEPKİ GÖSTERMESİ NORMAL”

Fenerbahçe’nin çok önemli yerlere geleceğini söyleyen Mahmut Uslu, “Her şey güzel olacak. Fenerbahçeliler birleşsin” çağrısında bulundu.

Caner Erkin hakkında da yorum yapan Uslu, “Caner’in özel hayatını biliyorsunuz. 4 yıl Fenerbahçeliler ve yönetim ona sahip çıktı. Seyircilerin böyle tepki göstermesi normal. Caner’e hepimiz yardım ettik. Özel hayatıyla ilgili konuşmayacağım. Lens’e diyecek bir şey yok. Lens’in kulübü bizden acayip bir para istedi, sonra fiyatı indirdiler Beşiktaş aldı” dedi.

“ŞENOL GÜNEŞ’E YAKIŞIR MI?”
Şenol Güneş’in atılması ile ilgili konuşan Uslu, “Mesela şimdi mevcut olan hakemle ilgili ‘Niye attı’ diyor antrenörü. Antrenör, ‘O.Ç’ diyor hakeme. Yakışır mı Şenol Güneş’e? Atılma sebebi budur” açıklamasında bulundu.

Son olarak derbi hakkında konuşan Uslu, “Türkiye’deki en önemli takımlarından biri olduğumuzu gördük. Buraya havalı havalı geldiler. İstatistik olarak bakarsanız, bütün derbilerdeki performansını görürsünüz” diye konuştu.

Mahmut Uslu twitter’da yaptığı paylaşımda Şenol Güneş’in görüntüsünü paylaşarak “Bu küfürlere ceza vermezseniz gerçekten o.ospuçocuğusunuz.” yazdı.

 

Hürriyet

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: