Son Dakika: Ünlü senarist Emrah Serbes tutuklandı

Son Dakika: Ünlü senarist Emrah Serbes tutuklandı

Ölümlü trafik kazasına karıştığını itiraf eden ünlü senarist ve yazar Emrah SERBES tutuklandı.

Behzat Ç., Deliduman, Müptezeller gibi kitaplarının yazarı Emrah Serbes bugün sosyal medyadan şoke eden bir paylaşım yaptı. Serbes, 22 Eylül’de gerçekleşen ve bir baba ile kızının hayatını kaybettiği trafik kazasını kendisinin yaptığını açıkladı. Serbes, ‘O kazanın sorumlusu benim. Şok nedeniyle kazayı üstlenemedim. Arkadaşım suçsuz yere cezaevinde. Savcılığa geldim ve teslim oluyorum” dedi. Savcılığa teslim olan Serbes, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Kazanın üzerinden 6 gün geçtikten sonra kazayla ilgili olarak Emrah Serbes, twitter hesabından bir açıklama yaptı ve arabayı kendisinin kullandığını itiraf etti. Serbes, twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

“O KAZANIN SORUMLUSU BENİM”

“22.09.2017 tarihinde İzmir – Aydın otobanında meydana gelen kazanın sorumlusu benim. Bu kazada aynı aileden bir baba-kız hayatını kaybetti, anne ise yoğun bakımda. Ölen genç kız, bir çocuk, 16 yaşında. Hiçbir şey bir genç kızın hayatından daha değerli değildir.

EMRAH SERBES KİMDİR?

28 Ocak 1981 doğumlu Emrah Serbes yazar ve senaristtir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Tarihi ve Teorisi Anabilim Dalı Bölümü mezunudur. Zaman zaman Birgün gazetesi için söyleşiler yaptı, Radikal 2 için tiyatro eleştirileri yazdı.

Televizyon dizisi olarak da bildiğimiz Behzat Ç., Deliduman (2014), Müptezeller (2016), Hikayem Paramparça (2012), Erken Kaybedenler (2009), Son Hafriyat (2010) gibi kitapların da yazarıdır.

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?

%d blogcu bunu beğendi: