SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı gözaltına alındı.

Sonar Araştırma Şirketi başkanı Hakan Bayrakçı gözaltına alındı.

Yaptığı seçim anketleriyle ve kamuoyu araştırmacısı olarak tanınan SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı, Ankara’da gece saatlerinde gözaltına alındı.

Twitter hesabından açıklama yapan SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı, “Ankara’da gece 00:50’de gözaltına alındım. Hayırdır inşallah. Çankaya Emniyet md götürüyorlar” dedi.

CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, Twitter hesabından Bayrakçı’nın durumuyla ilgili yaptığı görüşme hakkında bilgi verdi. Yarkadaş, “Kamuoyu Araştırmacısı – SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı saat 00.50’de Ankara’da kaldığı otelden gözaltına alındı. Bayrakçı, gözaltına alındığını bana yolladığı mesajla bildirdi. Kendisi şu an Çankaya Emniyet Müdürlüğü’nde… Gözaltı sebebini öğrenince size de duyuracağım…” dedi.

Yarkadaş daha sonra “Ankara Emniyet Müdürlüğü ile görüştüm. Hakan Bayrakçı’nın gitmediği bir duruşmadan dolayı hakkında yakalama kararı olduğunu öğrendim. Bayrakçı şu an Çankaya Emn. Müdürlüğü’nde tutuluyor. Sabah saatlerinde SEGBİS aracılığıyla ifadesi alınacak. Bayrakçı’ya geçmiş olsun diyorum” bilgisini paylaştı.

gazetelink

Gazetelinkleri ve Güncel Medya Haberleri

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?