Üç kadın, bir adama enerji içeceği içirerek 3 gün boyunca tecavüz etti.

Üç kadın, bir adama enerji içeceği içirerek 3 gün boyunca tecavüz etti.

Güney Afrika’da bir adam üç gün boyunca üç kadının tecavüzüne uğradığını iddia etti. Polis, her yerde bu üç kadını arıyor.

Güney Afrika’nın başkenti Pretoria’da bir adam, 3 gün boyunca 3 kadının tecavüzüne uğradığını iddia etti. 23 yaşındaki adam, polise verdiği ifadede olayın geçen cuma günü taksiye bindiğinde gerçekleştiğini ifade etti.Güney Afrika polisi şimdi her yerde söz konusu kadınları arıyor.

Times Live’ın aktardığına göre Güney Afrikalı adam, taksinin içinde şoför dışında 3 genç kadının daha bulunduğunu dile getirdi Polise verdiği ifadesinde 23 yaşındaki adam, şoförün bir anda aracın yönünü değiştirdiğini, daha sonra kendisinden öne gelmesinin talep edildiğini aktardı. Ardından kadınlardan birinin kendisine bilinmeyen bir madde enjekte ettiğini ve bayıldığını öne sürdü.

‘ENERJİ İÇECEĞİ İÇİRİP TECAVÜZ ETTİLER’

Bilmediği bir yerde, tek yataklı bir odada uyandığını söyleyen adam, kadınların kendisine enerji içeceği içirdikten sonra defalarca tecavüz ettiğini bildirdi.​Adam, pazar günü ise Benoni bölgesinde serbest bırakıldığını ifade etti. Güney Afrika Polis Servisi (SAPS), olayla ilgili soruşturma başlattı.

ABC 

gazetelink

Gazetelinkleri ve Güncel Medya Haberleri

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?