Yer yerinden oynayacak! Vatan Şaşmaz’ın 57 ünlü kadınla seks kasetleri mi var?

ŞOK İDDİA!

Yer yerinden oynayacak! Vatan Şaşmaz’ın 60 civarında ünlü kadınla seks CD’si mi var?

Sisi olarak tanınan Seyhan Soylu, 27 Ağustos 2017 tarihinde Beşiktaş’taki lüks bir otel odasında Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz‘la ilgili çok iddialı bir bilginin ortaya çıkmasına aracı oldu.

Beyaz TV ekranlarında dün yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında  Nihat Doğan’ın “Bütün her şeyi baştan sona değiştirecek bir iddia. Hiç kimsenin bilmediği bir şey, dosyayı bekliyorum, içeriği bekliyorum. Muhtemelen bu ay sonuna doğru belge bana gelecek. İnşallah doğru değildir. Çünkü çok vahim iddialar var” şeklinde duyurduğu Vatan Şaşmaz iddiaları bugünkü programda konuşuldu. Bugünkü yayında programa bağlanan Sisi, iddiaların gerçek olduğunu ve bu iddiaların Filiz Aker’in cezaevindeki ağabeyi Sümer Bayer tarafından kendisine ulaştırıldığını ifade etti. “Gerçek olmayan hiçbir bilgiyi paylaşmam” diyen Sisi, Filiz Aker’in ağabeyi Sümer Bayer ile yaptığı telefon bağlantısının görüntülerinin tamamını yayımlasam kıyamet kopar.” dedi.

SEYHAN SOYLU, TWİTTERDAN YAYINLADIĞI VATAN ŞAŞMAZ ‘SEKS GÖRÜNTÜLERİ’ İDDİASIYLA GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ.

Seyhan Soylu twitter hesabından yayınladığı Vatan Şaşmaz ‘seks görüntüleri’ iddiası ile gündeme bomba gibi düştü. Nihat Doğan da iddiayı ekrana taşıdı. 

Sisi twitter hesabından Sümer Bayer ile görüşmesinin kaydını yayınladı. Videonun sonunda ise Vatan Şaşmaz’a ait olduğu iddia edilen görüntüler buzlanarak verildi. Sisi asıl bombayı bugün patlatacağını duyurunca herkes ne diyeceğinin peşine düştü.

VATAN ŞAŞMAZ’IN 57 KADINLA SEKS KASETİ VAR İDDİASI
Filiz Aker’in ağabeyi Sümer Bayer öldürülen sunucunun 57 kadınla seks kayıtları olduğunu iddia etti. Sümer Bayer şunları söyledi :
-“Benim söylediklerim doğrudur. Her zaman ispatlarım. Şöhretini kullanarak birlikte olduğu insanları kasete çekerek onlardan şantaj yoluyla para aldığını biliyorum.”

“TÜRKİYE ŞOKA GİRECEK”

Nihat Doğan, “Ortada aşk cinayeti gibi görünen bir durum vardı. Vatan’la ilgili çok vahim iddialar… İnşallah doğru değildir diye umuyorum. Türkiye şoka girecek. O dosya geldiği zaman yer yerinden oynayacak, olayın bütün seyri değişecek.” demişti.

“DEVAMI GELECEK!”

“Söylemezsem Olmaz” programında pazartesi günü bu dosyaya devam edileceği ifade edildi. Sisi iddiaların doğru olduğunu konusunda emin konuştu.

 

 

Sitemizi Sosyal Medyada takip etmek istermisiniz?