Son Dakika Haberler

14 yaşındaki kızını kendi sevgilisiyle olmaya zorlayan ‘anne’, tahliye edildi!

14 yaşındaki kızını kendi sevgilisiyle olmaya zorlayan ‘anne’, tahliye edildi!
Okunma : Yorum Yap

“Kopmadı mı hala kıyamet?

#KopsunKıyamet”

14 yaşındaki kızını kendi sevgilisiyle olmaya zorlayan, kızının çıplak fotoğraflarını sevgilisine gönderen ‘anne’, tahliye edildi!

Anne Ö.A. 14 yaşındaki kızını sevgilisi ile birlikte olmaya zorlamış ve çocuğunun çıplak fotoğraflarını erkek arkadaşını göndermişti. Tutuklu yargılanan anne Ö.A. ve sevgilisi H.H.K. hakkında 43’er yıl istenmişti. Mahkeme o anneyle sevgilisini tahliye etti.

Avukat Umur Yıldırım Eskişehir’de 14 yaşındaki kızını, kendi sevgilisi ile birlikte olmaya zorlayan ve çocuğunun çıplak fotoğraflarını erkek arkadaşına gönderen annenin tahliye olduğu bilgisini paylaştı. “Kopmadı mı hala kıyamet? #KopsunKıyamet” diyen Av. Yıldırım, 48 gün tutuklu kalan sanıkların, ‘sanıkların üzerine atılı suçun vasıf ve mahiyeti, tutuklu kaldığı süre nazara alınarak’ adli kontrol şartıyla tahliyelerine karar verildiğini belirtti.

Ne olmuştu?

Eskişehir’de anne Ö.A., 2019 yılı eylül ayında 3 çocuğunu yanına alarak bir apart otelde sevgilisi H.H.K. ile buluştu. Anne, çocuklarını bir odaya koyduktan sonra diğer odada bekleyen sevgilisinin yanına gitti. Bir süre sonra anne, yan odada bulunan 14 yaşındaki kızını sevgilisinin yanına getirdi. Anne Ö.A., kızının kıyafetlerini çıkartarak sevgilisi birlikte olmasını istedi. H.H.K.’nın istismarına uğrayan mağdur kız, bir süre sonra odayı terk etti.

Anne Ö.A., daha sonraki günlerde kızının çıplak fotoğraflarını ve videolarını da sevgilisine gönderdi. Mağdur kızın okulundaki rehber öğretmenin yargıya başvurması üzerine anne Ö.A. ve sevgilisi H.H.K, 6 Mart’ta tutuklandı. Savcılık, anne ve sevgilisine “Çocuğa karşı cinsel taciz, özel hayatın gizliliğine ihlal etmek, çocuğun cinsel istismarı, tehdit, kişiyi hürriyetin yoksun bırakma” suçlarından Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açtı. Haklarında 43’er yıl hapis cezası istendi. Sanık anne Ö.A. ifadesinde, suçunu itiraf ederek skandal olayı bütün ayrıntılarıyla anlatırken, sanık H.H.K. iddiaları reddetmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)